fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Vannitoa tootenopped

Veedame igapäevaselt ja eriti hommikuti vannitoas üksjagu aega, seetõttu peab selle sisustus olema selline, mis annab päevale hea alguse. ELKE Mööbli valikust leiab palju tooteid, mis sobivad kasutamiseks ka vannitubades. Paljusid neist saab näha ja kaasa osta ka meie kodusisustussalongist (Tedre 55, Tallinn).


Vannitoast teeb õige vannitoa peegel. Taani tootja Muuto valikust leiab kaunid Framed peeglid, mis sobivad ka niiskesse ruumi. Valikus on väiksem ja suurem suurus, mis saadaval kolmes värvitoonis. Suurema peegli saab seinale paigaldada nii pikuti kui ka laiuti.

FOTO: Muuto Framed peeglid mõjuvad ruumis ühtaegu tagasihoidlikult ja elegantselt, mistõttu sobivad kasutamiseks lisaks vannitubadele ka esikus, magamistoas ja mujalgi


Väiksematesse vannitubadesse sobib ideaalselt Pinorama lahendus HAYlt – mitmes suuruses ja värvis perforeeritud raamile saab kinnitada erinevaid aksessuaare – seal hulgas peegleid, riputuskonkse, topse ja riiuleid.

FOTO: HAY Pinoramaga saab kujundada just enda vajadustele vastava lahenduse


Riiulite valikust leiab vannituppa Muuto moodsad terasest Folded riiulid, mis on nutikalt varustatud kahe riputuskonksuga. Riiulid on saadaval kolmes suuruses ja neljas värvitoonis.

FOTO: Folded riiulite eeliseks on nende kitsas sügavus, mistõttu sobivad need kasutamiseks ka seal, kuhu suuremad riiulid ei mahu


Kui ruumi on pigem rohkem, saab String riiulisüsteemide tootja Plex moodulriiulitega ehitada just sellise vannitoariiuli nagu tarvis ja nagu mahub.

 

FOTOD: String Plex riiulid on väga stiilsed ja praktilised


Vannitoas peaks kindlasti olema ka hea valgus. Taani tootja Lightyears valikust leiab Radon seinalambi, millele lisab praktilisust liigutatav vari. Tänu sellele saab valgust suunata kas otse alla ja seetõttu muuta valgus intensiivsemaks, või seinale, et muuta see mahedamaks.

 

FOTO: Radon valgusti Lightyearsilt on saadaval musta, valge ja kollasena


Kes soovib vannitoas aksessuaaridega üht joont hoida, peaks vaatama Taani tootja Menu poole – nende valikust leiab kõik vajalikud aksessuaarid vannituppa alates rätikuredelist kuni hambaharjatopsini. Valida on musta ja valge värvitooni vahel. Põhjalikku valikusse kuuluvad rätikuredel, rätikuhoidja, seinanagid, kaanega topsike, seebidosaator, hambaharjade tops, tualettpaberihoidja, WC-hari, pedaaliga prügikast, põrandakuivataja.

FOTO: Menu põhjaliku vannitoatarvikute valikuga saab sisustada terve vannitoa

FOTO: Menu muudab ka kõige tavalisemad vannitoatarvikud eriliseks


Tavalisemate riputuskonksude asemel saab vannituba huvitavamaks muuta Muuto The Dots Metal metallist seinanagidega. Saadaval on erinevad suurused ja viimistlused, mistõttu saab nendest kokku panna just enda soovidele vastava seina.

Foto: Muuto The Dots Metal nagid tõmbavad tähelepanu. Fotol koos sama tootja Framed peegliga


HAY valikust leiab vannituppa sobivaid rätikuid igale maitsele. Ka vahvlimustri eelistajatele on saadaval erinevates värvides tooted.

FOTO: He She It erinevas mustris ja värvis rätikud lisavad vannituppa värvi ja natuke ka ekstravagantsust

FOTO: Waffle rätikud HAYlt on alati kindla peale minek


Kui kõik rätikud nagisse ära ei mahu, saab tagavara (ja ka palju muud) hoida Muuto Restore vildist korvides, mille värvivalik on samuti väga lai.

FOTO: Muuto Restore korvidega saab vajadusel muidu ühes toonis vannituppa kirkamaid värve tuua


Rätikute, erinevate vannitoatarvikute, aga ka pesemist ootavate riiete hoidmiseks saab abi ka HAY pesukorvidest, mis on saadaval kahes kõrguses ja kahes värvis.

FOTO: Neutraalsetes toonides HAY pesukorvid mahutavad palju


HAY väga laiast tootevalikust leiab vannituppa ka rohkelt pisividinaid – seal hulgas hambaharju, erinevas suuruses kosmeetikakotte ja ka palju muud.

FOTO: Dot Wash Bag kotikesed HAYlt

FOTO: HAY Tann hambaharjade valik


Meeldiva olemise jaoks on Taani tootja Bolia loonud toa parfüümi Milieu, mis tagab ruumis värske ja hea lõhna.

FOTO: Milieu kodulõhn Bolialt sobib ka vannitoas kasutamiseks

* Lugu ilmus oktoobris 2017 Sisustusweb.ee sisustusportaalis.