ELKE Mööbel

Sisustussalong:
Järve 2
11314 Tallinn

E-R kl 9-19, L kl 11-15
Tel: 661 7320

Projektimüük:
Järve 2
11314 Tallinn

E-R kl 9-17
Tel: 662 7070

Ladu:
Metalli 8
10615 Tallinn

E-R kl 9-17:30
Tel: 53 064 461

Parkimine:

Kliki SIIA, et avada meie asukoht Google Maps lehel. 

Autoga tulijad saavad parkida Järve tänavale (parkimine on tasuta) või tõkkepuuga parklasse tähistatud parkimiskohtadele. Parklasse sisenemiseks vajutage tõkkepuu fonolukul "ELKE Mööbli" nuppu või helistage telefonil 661 7320.

Saada päring
Otsin toodet/tooteid:

Kontaktid

Siim Siigur

Tegevjuht

Tel: 53 321 776
siim@elkemoobel.ee

Kai Tasa

Müügijuht

Tel: 51 994 083
kai@elkemoobel.ee

Krista Tüksammel

Finantsjuht

Tel: 50 76 503
krista@elkemoobel.ee

Eve-Lii Sandre

Hulgimüügijuht

Tel: 59 101 561

eve-lii@elkemoobel.ee

Kerttu Viirma

Kodukliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 50 96 465

kerttu@elkemoobel.ee

Seili Laidmaa

Kodukliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 53 040 471

seili@elkemoobel.ee

Irina Avdejeva

Ärikliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 59 197 502

irina@elkemoobel.ee

Iris Tust-Sõer

Ärikliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 51 900 530

iris@elkemoobel.ee

Kätlin Getko

Jaemüügi konsultant

Tel: 661 7320, 53 325 895

katlin@elkemoobel.ee

Kati Heliste

Jaemüügi konsultant

Tel: 661 7320, 53 861 515

kati@elkemoobel.ee

Delona Rza-Kulijeva

Raamatupidaja abi

Tel: 51 08 589
delona@elkemoobel.ee

Priit Vahur

Laohoidja-autojuht

Tel: 53 064 461
priit@elkemoobel.ee

Kristina Siigur

Turundus

Tel: 55 14 369
elke@elkemoobel.ee

Liise Vares

Ärikliendi projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Kristina Darolitš

Müügijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Geidi Alvela

Ärikliendi projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)