ELKE Mööbel

Sisustussalong:
Tedre 55
13417 Tallinn

E-R kl 9-19, L kl 11-15

Tel: 661 7320

Projektimüügisalong:
Rästa 18
13417 Tallinn

E-R kl 9-17

Tel: 662 7070

Ladu:
Metalli 8
10615 Tallinn

E-R kl 9-17:30

Tel: 53 064 461

Parkimine:

Autoga tulijad saavad parkida salongide juures olevatele tähistatud parkimiskohtadele, tõkkepuud on salongi avamisaegadel üleval.

Saada päring
Otsin toodet/tooteid:

Kontaktid

Siim Siigur

Tegevjuht

Tel: 53 321 776
siim@elkemoobel.ee

Kristina Darolitš

Müügijuht

Tel: 55 25 984
kristina@elkemoobel.ee

Krista Tüksammel

Finantsjuht

Tel: 50 76 503
krista@elkemoobel.ee

Kerttu Viirma

Kodukliendi projektijuht

Sisustussalong: Tedre 55, Tallinn

Tel: 661 7320, 50 96 465
kerttu@elkemoobel.ee

Seili Laidmaa

Kodukliendi projektijuht

Sisustussalong: Tedre 55, Tallinn

Tel: 661 7320, 53 040 471
seili@elkemoobel.ee

Ivonne Ossis

Ärikliendi projektijuht

Projektimüügisalong: Rästa 18, Tallinn

Tel: 661 7383, 59 194 717
ivonne@elkemoobel.ee

Geidi Alvela

Ärikliendi projektijuht

Projektimüügisalong: Rästa 18, Tallinn

Tel: 662 7070, 53 775 441
geidi@elkemoobel.ee

Kätlin Getko

Jaemüügi konsultant

Sisustussalong: Tedre 55, Tallinn

Tel: 661 7320, 53 325 895
katlin@elkemoobel.ee

Kati Heliste

Jaemüügi konsultant

Sisustussalong: Tedre 55, Tallinn

Tel: 661 7320, 53 861 515
kati@elkemoobel.ee

Priit Vahur

Laohoidja-autojuht

Ladu: Metalli 8, Tallinn

Tel: 53 064 461
priit@elkemoobel.ee

Kristina Siigur

Turundus

Tel: 55 14 369
elke@elkemoobel.ee

Eve-Lii Sandre

Jaemüügi konsultant

(lapsehoolduspuhkusel)

Liise Vares

Ärikliendi projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)