ELKE Mööbel

Sisustussalong:
Järve 2
11314 Tallinn

E-R kl 9-19, L kl 11-16
Tel: 661 7320

Projektimüük:
Järve 2
11314 Tallinn

E-R kl 9-17
Tel: 662 7070

Ladu:
Metalli 8
10615 Tallinn

E-R kl 9-17:30
Tel: 53 064 461

Parkimine:

Kliki SIIA, et avada meie asukoht Google Maps lehel. 

Autoga tulijad saavad parkida Järve tänavale (parkimine on tasuta) või salongi sissepääsu ees asuvasse tõkkepuuga parklasse tähistatud parkimiskohtadele. Parklasse sisenemiseks helistage telefonil 661 7320 või vajutage tõkkepuu fonolukul "ELKE Mööbli" nuppu (fonolukk asub müüril).

Saada päring
Otsin toodet/tooteid:

Kontaktid

Siim Siigur

Tegevjuht

Tel: 53 321 776
siim@elkemoobel.ee

Kai Tasa

Müügijuht

Tel: 51 994 083
kai@elkemoobel.ee

Krista Tüksammel

Finantsjuht

Tel: 50 76 503
krista@elkemoobel.ee

Kerttu Viirma

Kodukliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 50 96 465

kerttu@elkemoobel.ee

Seili Laidmaa

Kodukliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 53 040 471

seili@elkemoobel.ee

Irina Avdejeva

Ärikliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 59 197 502

irina@elkemoobel.ee

Kätlin Getko

Ärikliendi projektijuht

Tel: 662 7070, 53 325 895

katlin@elkemoobel.ee

Linda-Maria Urke

Jaemüügi konsultant

Tel: 661 7320, 53 663 323

linda-maria@elkemoobel.ee

Piret Rosin

Jaemüügi konsultant

Tel: 661 7320, 59 053 303

piret@elkemoobel.ee

Eve-Lii Sandre

Hulgimüügijuht

Tel: 59 101 561

eve-lii@elkemoobel.ee

Kati Heliste

Ostuspetsialist

Tel: 53 861 515

kati@elkemoobel.ee

Pertti Laanemäe

Laohoidja-autojuht

Tel: 53 064 461
pertti@elkemoobel.ee

Delona Rza-Kulijeva

Raamatupidaja abi

Tel: 51 08 589
delona@elkemoobel.ee

Kristina Siigur

Turundus

Tel: 55 14 369
elke@elkemoobel.ee

Liise Vares

Ärikliendi projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Kristina Darolitš

Müügijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Geidi Alvela

Ärikliendi projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)