Kampaaniad ja eripakkumised

Kõik Ferm Livingu valgustid septembris -20%

Septembris on kõik Ferm Livingu valgustid -20% soodsamad. Valikust leiab erinevaid rippvalgusteid, laualampe, põrandalampe, seinavalgusteid ja meeleolulampe. ELKE Mööbli püsiklientidele on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad. Tutvu Ferm Livingu valgustitega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või vali lemmik e-poest.

TUTVU KAMPAANIATOODETEGA SIIN


HAY Shade prügikorvid septembris püsikliendile -15%

Septembris on mitmes värvitoonis plastikust HAY Shade prügikorvid püsikliendile -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Shade'i näol on tegu igapäevase esemega, mis on saanud eristuva ja elegantse välimuse. Prügikorv on varustatud vaevumärgatavate käepidemetega kaanega, mis varjab korvis oleva prügikoti. Shade sobib suurepäraselt kontorisse, kodukontorisse ja koolilapse kirjutuslaua alla. Tule tutvu Shade prügikorvidega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või telli need e-poest.

VAATA LÄHEMALT


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.