Kampaaniad ja eripakkumised

WOUDi valitud bestsellerid -20%

Taani tootja WOUD tähistab sel aastal oma 10ndat sünnipäeva. Sellel puhul on alates 26. veebruarist kuni 10. märtsini WOUDi Arc, Sentrum ja Tabl diivani- ning abilauad ja Wallie riiulid -20% soodsamad. ELKE Mööbli püsiklientidele on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad.

TUTVU KAMPAANIATOODETEGA SIIN


Valgustitekampaania: väga lai valik valgusteid -20%

ELKE Mööblis kehtib perioodil 13.-29. veebruaril kõikidele kohapeal laoseisus olevatele valgustitele -20% soodustus! Püsikliendile lisandub täiendavalt -5% püsikliendisoodustus. Valgustitekampaania tootevalikust leiab rohkelt rippvalgusteid, laua-, seina- ja põrandalampe ning juhtmevabu valgusteid HAYlt, Ferm Livingult, Muutolt, &Traditionilt, Fatboylt, New Worksilt ja paljudelt teistelt sisustusbrändidelt. NB! Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele valgustitele ja nende laoseisu kogustele, soodustus ei laiene tellimustele. Tule tutvu laia valikuga ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongis või tee tellimus e-poes. P.S. Salongis suurem valik!

TUTVU VALIKUGA


Kõik küünlad praegu -30%

Veebruari eripakkumisena on kõik ELKE Mööbli valikus olevad küünlad -30% soodsamad! Püsikliendile lisandub täiendavalt -5% püsikliendisoodustus. Eripakkumisest leiab nii üksikuid küünlaid kui ka komplekte HAYlt, Ferm Livingult ja Design Lettersilt. NB! Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele küünaldele ja nende laoseisu kogustele, soodustus ei laiene tellimustele. Tule tutvu küünalde laia valikuga ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongis või telli need e-poest.

VAATA TOOTEID


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

UUDISTA LÄHEMALT


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.