Kampaaniad ja eripakkumised

Kõik Stringi tooted kuni 6. veebruarini -15%

Hea uudis kõigile disainisõpradele! Alates 20. jaanuarist kuni 6. veebruarini kehtib tervele String Furniture tootevalikule -15% soodustus. ELKE Mööbli püsiklientidele on Stringi tooted täiendavalt -5% soodsamad. Tule tutvu Stringi erinevate riiulikombinatsioonidega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või uudista tooteid e-poest. Unistuste riiuli aitab kokku panna Stringi kodulehel asuv konfiguraator.

TUTVU STRINGI VALIKUGA


Design Lettersi Favourite sarja kruusid veebruaris püsikliendile -15%

Veebruar on sõbrakuu! Teeme kingitegemise lihtsaks - kõik laoseisus olevad Design Lettersi Favourite sarja armsa kirjaga kruusid on kuu lõpuni püsikliendile -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele sangaga ja ilma sangata versioonidele. Tule osta kruus ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongist või telli need e-poest

VAATA TOOTEID


HAY Mags, Mags Soft ja Quilton diivanid ning Kofi diivanilauad -20%

Veebruaris ja märtsis on HAY Mags, Mags Soft ja Quilton mooduldiivanite tellimused -20% soodsamad. Kampaaniasoodustus laieneb ka Kofi sarja diivanilaudade laiale valikule. Diivanite soodushinnad kehtivad kõigis HAY kanga- ja nahavalikutes nii valmiskombinatsioonidele kui ka kõikidele moodulitele, mille seast saab kokku panna endale kõige meelepärasema suurusega diivani. Tule tutvu HAY kampaaniatoodetega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides ja e-poes. Püsikliendile on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad.

TUTVU TOODETEGA


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.