Kampaaniad ja eripakkumised

Fatboy Miasun rannatelk nüüd 99€

24. maist kuni 14. juunini on Fatboy Miasun rannatelk müügil erihinnaga 99€ (tavahind 119€). Miasun on väga lihtsalt ülesseatav avar rannatelk, mis mahutab enda alla 2 täiskasvanut ja kaks last. Laias värvi- ja mustrivalikus telgi väga suureks plussiks on asjaolu, et telk käib väga väikseks kokku, mistõttu on seda mugav kaasa võtta. Telki saab püsti panna liivale ja murule kolme erinevasse asendisse. Telgi püstipanek võtab vaid ühe minuti. Kampaaniahind kehtib laoseisus olevatele versioonidele ja kogustele ning laieneb ka tellimustele! Soeta telk ELKE Mööbli sisustussalongist Järve Tornides või telli see e-poest.

TUTVU TELGIGA SIIN


Muuto Kink ja Ridge vaasid mais püsikliendile -15% soodsamad

Mais on väga kaunid Muuto Kink ja Ridge vaasid kuu toodetena püsikliendile -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Mõlemad vaasid mõjuvad justkui skulptuurid ka siis, kui nad parasjagu kasutuses ei ole. Soeta vaasid ELKE Mööbli sisustussalongist Järve Tornides või telli need e-poest.

TUTVU VAASIDEGA SIIN


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.