Kampaaniad ja eripakkumised

HOUE Eyelet lauad juunis -15%

Juunis kehtib kuu toote soodustus HOUE Eyelet lauakestele – need on kuu lõpuni püsikliendile -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Erinevates värvitoonides ja suurustes Eyelet lauakesed on heaks täienduseks nii õues kui toas. Praktilisust lisab käepide, millega on lauda väga mugav ühest kohast teise tõsta. Soeta Eyelet lauake ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongis või telli see e-poest.

VAATA TOOTEID


Fatboy valitud valgustid: osta kaks ja saad teise poole hinnaga!

Ostes vahemikus 19. maist kuni 20. juunini kaks ühesugust Fatboy Bolleke või Edison The Petit valgustit, kehtib topeltpakile -25% soodustus! Püsiklientidele on kampaaniahinnad täiendavalt 5% soodsamad. Mõlemad valgustid on juhtmevabad ja neid saab muretult kasutada tunde ja tunde nii toas kui õues. Tule tutvu valgustitega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või telli need e-poest. NB! -25% sooduspakkumine kehtib vaid Bolleke ja Edison The Petit topeltpakkidele. 

VAATA LAMBIKESI SIIN


Cane-line'i Pure välilauad -20%

Kuni 30. juunini kehtib Cane-line'i kõigis versioonides Pure välilaudadele -20% soodustus! Püsiklientidele on Pure lauad täiendavalt 5% soodsamad. Puhaste joontega minimalistlik Pure on kriimustuste- ja UV-kindel. Keraamiline lauaplaat toetub pulbervärvitud alumiiniumist raamile. Pure on valikus erinevates suurustes ja viimistlustes. Tule tutvu Pure'iga ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või telli see e-poest.

TUTVU LAUDADEGA SIIN


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.