Kampaaniad ja eripakkumised

MUUTO Outline sarja diivanid, tugitoolid ja päevavoodid -20%

Alates 4. oktoobrist kuni 15. novembrini kehtib Muuto laiale Outline pehme mööbli sarja tellimustele -20% soodustus. ELKE Mööbli püsiklientidele on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad. Peenetele jalgadele toetuvad elegantsed ja ajatud Outline sarja diivanid, tugitoolid ja päevavoodid on kaasaegne tõlgendus 1960ndate aastatele omasest lihtsusest ja funktsionaalsusest.

TUTVU VALIKUGA


Lai valik FERM LIVINGU valgusteid -20%

11. oktoobrist kuni 7. novembrini kehtib laiale ferm LIVINGu valgustivalikule -20% soodustus. ELKE Mööbli püsiklientidele on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad. Kampaaniahinnad kehtivad laoseisus olevatele toodetele ja tellimustele. Valikust leiab palju rippvalgusteid, laua-, põranda- ning seinalampe.

VAATA VALGUSTEID SIIN


Valitud HAY söögilauad ja söögitoolid -20%

Oktoobris kehtib valitud HAY söögilaudade ja söögitoolide tellimustele -20% soodustus. Uuri meie käest lähemalt, mis toodetele söögitoa sügiskampaania soodustused rakenduvad. ELKE Mööbli püsiklientidele on kampaaniatooted täiendavalt -5% soodsamad.

TUTVU HAY TOODETEGA SIIN


&TRADITIONi Collect sarja tekstiilid -15%

Oktoobris kehtib kuu toote soodustus &Traditioni Collect sarja diivanipatjade, pleedide ja voodikatete laiale valikule, mis on kuu lõpuni püsikliendile -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Collecti märksõnadeks on kvaliteetsed naturaalsed materjalid ja maalähedased toonid, tänu millele on sarja tooteid omavahel väga lihtne sobitada. Kuu toote soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele.

VAATA TOOTEID


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.