Kampaaniad ja eripakkumised

VÄLIHOOAJA LÕPUMÜÜK: lai valik välimööblit kuni 15. augustini -25%

Alanud on välihooaja lõpumüük: ELKE Mööbli sisustussalongis ja e-poes on 2.-15. augustil laoseisus olevad HOUE, Cane-line’i, Vondomi, Muuto ja EMU välitooted -25% soodsamad! Püsikliendile on kõik kampaaniahinnad täiendavalt -5% soodsamad. Lõpumüügi soodustus kehtib laoseisus olevatele kampaaniamärgisega toodetele. 

VAATA TOOTEID


ferm LIVING Hourglass lillepotid -15%

Augustis kehtib kuu toote soodustus ferm LIVING Hourglass lillepottidele, mis on kuu lõpuni -15% / tavakliendile -5% soodsamad. Volüümikaid metallist Hourglass lillepotte saab kasutada mõlemat pidi, mis võimaldab luua rohelust mitmel tasandil. Sise- ja välitingimustesse sobivad Hourglassid on valikus neljas suuruses  kõrgusega 30 kuni 73 cm. Kuu toote soodushinnad kehtivad laoseisus olevate kogustele.

VAATA TOOTEID


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

TUTVU VALIKUTEGA


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.