Kampaaniad ja eripakkumised

SUVINE SOODUSMÜÜK: kuni juuni lõpuni väga lai valik tooteid -15%

Alates 19. juunist kuni 30. juunini on kõik koheseks müügiks laoseisus olevad täishinnaga mööbliesemed, valgustid ja sisustusaksessuaarid ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongis ja e-poes -15% soodsamad! ELKE Mööbli püsikliendile lisandub täiendavalt -5% allahindlus. NB! Suvekampaania soodushinnad laienevad ka outletis olevatele toodetele, kuid ei kehti tellimustele, kinkekaartidele, väljaspool outleti olevatele allahinnatud toodetele ning toodetele, mis jõuavad laoseisu pärast 30.06.2024.

ALUSTA OSTLEMISEGA SIIN


Actiu istemööbel kuni aasta lõpuni -25%

Aeg on kontorit värskendada! ELKE Mööblis kehtib eripakkumisena Hispaania tootja Actiu tervele istemööbli valikule -25% soodustus! Kampaaniatoodete seast leiab töötoole, nõupidamistoole, klienditoole, söögitoole, pehmet mööblit jpm. Püsikliendile on kõik kampaaniahinnaga tooted täiendavalt -5% soodsamad! Erihinnad kehtivad alates 11. juunist kuni 31. detsembrini 2024. Tule uuri lähemalt ELKE Mööbli sisustussalongist Järve Tornides (Järve 2, Tallinn), vaata valikut e-poes ja saada päring tallinn@elkemoobel.ee. NB! Kampaania rakendub kogu Actiu istemööbli valikule, sealhulgas ka nendele toodetele, mis ei ole meie e-poes nähtavad (e-poes on näha vaid osa valikust).

VAATA TOOTEID SIIN


Outletis valitud tooted kuni -50%

ELKE Mööbli outletist leiad rohkelt häid pakkumisi, mille seas on ka mitmete tootesarjade viimased eksemplarid. Soodushinnad kehtivad laoseisus olevatele kogustele. Püsikliendile on kõik soodushinnaga tooted täiendavalt 5% soodsamad. Outleti tooteid saad soetada nii meie Järve Tornide sisustussalongist kui ka e-poest, e-poes lisandub püsikliendisoodustus ostukorvis.

UUDISTA LÄHEMALT


NB! Kui sa ei ole veel ELKE Mööbli püsiklient, aga tahaksid püsiklientidele suunatud kampaaniatest osa saada, võta meiega ühendust info@elkemoobel.ee. Püsikliendiprogrammi kohta leiad infot ka meie salongis ja SIIN.