Maksevõimalused ja transport

ELKE Mööbli e-poes toimub ostu eest tasumine internetipõhiselt ning valida saab mitme maksevõimaluse vahel:

  • tasumine Eesti, Läti või Leedu pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut, Šiauliu Bankas, Medicinos Bankas)
  • tasumine Visa või MasterCard krediitkaardiga
  • tasumine Apple Pay lahendusega
  • tasumine ESTO järelmaksu, ESTO maksa hiljem, ESTO 3 "maksa hiljem" lahendusega (loe lisainfot ESTO makseviiside kohta SIIN)

ELKE Mööbli e-poes müüdavad tooted jagunevad kahte kategooriasse: ELKE Mööbel laos olevad tooted ehk laotooted, mis on E-poes tähistatud „Kohe olemas“ tähisega, ning tooted, mis ei ole ostu tegemise hetkel ELKE Mööbel laos ehk tellitavad tooted, mille tarneaeg on pikem ja millel puudub „Kohe olemas“ tähistus. Tellitavate toodete orienteeruv tarneaeg näidatud e-poes toote alamlehel.


ELKE Mööbli e-poe tellimuse kättetoimetamise viisi saab valida ostu vormistamisel. Valida saab mitme võimaluse vahel:

1. Tellimusele saab ise järele tulla kas ELKE Mööbli sisustussalongi (Järve 2, Tallinn) või lattu (Metalli 8, Tallinn). Kui ostukinnituses ei ole märgitud teisiti, on laotoode väljastamiseks üldjuhul valmis ülejärgmisel tööpäeval alates kl 15 (reedel ja nädalavahetusel vormistatud ostude puhul järgneval teisipäeval alates kl 15). Tellitav toode on väljastamiseks valmis kuni 12 nädala jooksul. Juhul, kui esineb mis tahes takistus, mida ELKE Mööbel ei saa mõjutada ja mis takistab ELKE Mööblil tellimuse tähtaegset täitmist, siis tarneaeg pikeneb vastava aja võrra. ELKE Mööbel informeerib ostjat tarneaja pikenemisest.

ELKE Mööbli sisustussalong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9-19 ning laupäeviti kell 11-16, ELKE Mööbli lao avamisajad on esmaspäevast reedeni kell 9-11 ja kell 14-17. Toodete ELKE Mööbli sisustussalongi või lattu järele tulemisel ei lisandu hinnale kättetoimetamise tasu.

2. Kui toode/tooted mahuvad pakiautomaadi kappi, saab toote(d) tellida SmartPOSTi, Omniva või DPD pakiautomaati. Laotoote puhul jõuab tellimus kohale üldjuhul kuni 7 tööpäeva jooksul. Tellitava toote annab ELKE Mööbel pakiautomaadi operaatorile üle kuni 12 nädala jooksul. Juhul, kui esineb mis tahes takistus, mida ELKE Mööbel ei saa mõjutada ja mis takistab ELKE Mööblil tellimuse tähtaegset täitmist, siis tarneaeg pikeneb vastava aja võrra. ELKE Mööbel informeerib ostjat tarneaja pikenemisest.

Pakiautomaadi transpordiviisi valimisel lisandub tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu, mis on Eestis asuvate pakiautomaatide puhul 3,99 eurot, Lätis, Leedus ja Soomes asuvate pakiautomaatide puhul 12,99 eurot. Ostu pakiautomaati kättetoimetamise tasu kajastub ostu vormistamise ajal ostukorvis. Pakiautomaati kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab Eesti-sisese transpordi puhul 39 eurot, Läti, Leedu ja Soome sihtaadressiga tellimuste puhul 59 eurot.

3. Klient võib lasta tarnida oma tellimuse soovitud aadressile, kasutades kullerteenust. Laotoote puhul jõuab tellimus kliendini üldjuhul kuni 10 tööpäeva jooksul. Tellitava toote annab ELKE Mööbel kullerile üle kuni 12 nädala jooksul. Juhul, kui esineb mis tahes takistus, mida ELKE Mööbel ei saa mõjutada ja mis takistab ELKE Mööblil tellimuse tähtaegset täitmist, siis tarneaeg pikeneb vastava aja võrra. ELKE Mööbel informeerib ostjat tarneaja pikenemisest. 

Kulleriga kättetoimetamisel lisandub Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides asuva sihtaadressi puhul tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu 39 eurot. Eestis asuva sihtaadressi puhul kulleriga kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab 150 eurot. Tooted toimetatakse kulleriga kohale maja välisukseni (kortermaja puhul trepikoja välisukseni). 

ELKE Mööbel annab tellimusel näidatud e-posti aadressile märku, kui toode/tooted on järeletulemiseks valmis või on ELKE Mööblist ostja poole teele pandud. 


NB! Kauba tellimisel valitud tarneviis sisaldab ühekordset transporti sihtaadressile. Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooted ning valitud kättetoimetamise viisiks on pakiautomaat või kuller, saadetakse tellimus viimasena ELKE Mööbli lattu saabunud toote tarneaja järgi. Kui ostja soovib tellimuses olevad tooted kätte saada erinevatel tarneaegadel, tasustatakse iga täiendav transpordikord lisatasuga. Lisatasu vormistatakse vastavalt valitud tarneviisi maksumusele ja tingimustele. Antud tingimus ei kehti, kui toodete kättetoimetamise viisiks on valitud järeletulemine ELKE Mööbli sisustussalongi (Järve 2, Tallinn) või lattu (Metalli 8, Tallinn).


E-poe tellimustega seotud küsimustega aitame E-R kl 10-17 telefonil 661 7320 ja e-posti aadressi info@elkemoobel.ee


Tutvu ELKE Mööbli e-poe kasutustingimustega SIIN.