Maksevõimalused ja transport

ELKE Mööbli e-poes toimub ostu eest tasumine internetipõhiselt ning valida saab mitme maksevõimaluse vahel:

  • tasumine Eesti pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay)
  • tasumine Visa, MasterCard või Maestro krediitkaardiga
  • tasumine ESTO 3, ESTO järelmaksu, Liisi ID, Indivy 3 (Slice) ja Indivy (Indivy-go) "maksa hiljem" lahendusega

Ostu eest tasumine toimub ettemaksuna ehk tellitud too(de)te müügihind ja kättetoimetamise tasu tasutakse ostu tehes täies ulatuses. 

Krediitkaardimaksed, Eesti pangalinkide ning Indivy ja Liisi ID maksa hiljem lahenduste kaudu teostatavad maksed toimuvad Maksekeskus AS vahendusel. ESTO maksa hiljem lahenduse kaudu teostatavad maksed toimuvad Esto AS vahendusel ja keskkonnas. Tutvu lähemalt ESTO järelmaksuga SIIN. Ostu maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

ELKE Mööbli e-poe tellimuse kättetoimetamise viisi saab valida ostu vormistamisel. Valida saab mitme võimaluse vahel:

1. Tellimusele saab ise järele tulla kas ELKE Mööbli sisustussalongi (Järve 2, Tallinn) või lattu (Metalli 8, Tallinn) - tellimus on väljastamiseks üldjuhul valmis ülejärgmisel tööpäeval alates kl 15 (reedel ja nädalavahetusel vormistatud ostude puhul järgneval teisipäeval alates kl 15). ELKE Mööbli sisustussalong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9-19 ning laupäeviti kell 11-16, ELKE Mööbli lao avamisajad on esmaspäevast reedeni kell 9-11 ja kell 14-17. Toodete ELKE Mööbli sisustussalongi või lattu järele tulemisel ei lisandu hinnale kättetoimetamise tasu.

2. Kui toode/tooted mahuvad pakiautomaadi kappi, saab toote(d) tellida SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati - tellimus jõuab kohale üldjuhul kuni 7 tööpäeva jooksul. Selle transpordiviisi valimisel lisandub tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu, mis on Eestis asuvate pakiautomaatide puhul 3,99 eurot, Lätis, Leedus ja Soomes asuvate pakiautomaatide puhul 12,99 eurot. Ostu pakiautomaati kättetoimetamise tasu kajastub ostu vormistamise ajal ostukorvis. Pakiautomaati kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab Eesti-sisese transpordi puhul 39 eurot, Läti, Leedu ja Soome sihtaadressiga tellimuste puhul 59 eurot.

3. Klient võib lasta tarnida oma tellimuse soovitud aadressile, kasutades kullerteenust - tellimus jõuab kliendini üldjuhul kuni 10 tööpäeva jooksul. Kulleriga kättetoimetamisel lisandub Eestis asuva sihtaadressi puhul tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu 39 eurot, teistes Euroopa Liidu riikides asuva sihtaadressi puhul 79 eurot. Eestis asuva sihtaadressi puhul kulleriga kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab 150 eurot. Tooted toimetatakse kulleriga kohale maja välisukseni (kortermaja puhul trepikoja välisukseni). 

Anname tellimusel näidatud e-posti aadressile kindlasti märku, kui toode/tooted on järeletulemiseks valmis või on ELKE Mööblist ostja poole teele pandud. 

NB! Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooted ning valitud kättetoimetamise viisiks on pakiautomaat või kuller, saadetakse tellimus viimasena ELKE Mööbli lattu saabunud toote tarneaja järgi. Kui ostja soovib tellimuses olevad tooted kätte saada erinevatel tarneaegadel, tasustatakse iga täiendav transpordikord lisatasuga. Lisatasu vormistatakse vastavalt valitud tarneviisi maksumusele ja tingimustele. Antud tingimus ei kehti, kui toodete kättetoimetamise viisiks on valitud järeletulemine ELKE Mööbli sisustussalongi (Järve 2, Tallinn) või lattu (Metalli 8, Tallinn).

E-poe tellimustega seotud küsimustega aitame E-R kl 10-17 telefonil 661 7320 ja e-posti aadressi info@elkemoobel.ee

Tutvu ELKE Mööbli e-poe kasutustingimustega SIIN.