HAY kevadiselt kirjud uudised

HAY esitles uusi tooteid, mis on sama kirjud nagu kevad – uudiste seast leiab tooteid alates nõudest ja koertele mõeldud aksessuaaridest kuni välimööblini välja. Tänu väga laiale valikule leiab uudiste seast iga disainiaustaja midagi värsket ja põnevat.


Koeraomanike rõõmuks tõi HAY koostöös Taani moebrändi Holly Golightlyga müügile koertele suunatud HAY Dogs aksessuaaridesarja, kust leiab HAYle omaselt pilkupüüdvates värvitoonides funktsionaalsed ja vastupidavad igapäevaseks kasutuseks mõeldud tooted, sealhulgas magamispesad, rihmad ja jalutusrihmad, närimismänguasjad, kausikesed jne. 

HAY Dogs uue kollektsiooni koerapesa. Tootja: HAY


HAY köögiaksessuaarid on saanud täiendust savist Barro nõudesarjaga, mille tooted mõjuvad tänu lihtsale ja selgele disainile igal laual väga koduselt. Portugali disaineri Rui Pereira loodud Barro nõud peegeldavad oma olemuses ja välimuses portugali käsitöömeistrite traditsioone ning sobivad ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulikeks sündmusteks.

Barro nõud. Tootja: HAY


HAY uute toodete seast leiab ka nutika kokkuvolditava mitmevärvilise madratsi, mis on väga heaks lahenduseks külaliste võõrustamisel. Kui see just voodi funktsiooni ei täida, on seda hea kasutada täiendava istumisalusena.

3-Fold kokkuvolditavad madratsid. Tootja: HAY


Uudisena on HAY täiendanud Matin sarja valgusteid laelampidega, mille muudab eriliseks volditud tekstiilist erksates värvides koonusekujuline kuppel. Suuruselt tagasihoidlike lampidega saab hallides ja mustvalgetes toonides interjööre elavdada ilma üldmuljet segamata. Matin rippvalgustid on valikus mitmes suuruses.

Matin rippvalgusti. Tootja: HAY


Väga populaarsed kolmel jalal Loop Stand stanged on saanud klassikalise musta, halli ja valge kõrval uudisena tumesinises ja punases värvitoonis mudelid. Laiemas ja kitsamas versioonis Loop Stand sobib ühtemoodi hästi nii üldkasutatavatesse ruumidesse kui ka koju.

Loop Stand stange, Arcs peegel ja Outline-sarja magamisriided. Tootja: HAY


HAY välitoodete valik sai täiendust kahe uudistootega. Arhetüüpsest toolist inspiratsiooni saanud Type on valmistatud silikooniga kaetud alumiiniumist, mis muudab uue tooli kaalult kergeks ja virnastatavaks. Tänu universaalsele disainile sobitub Type igasse interjööri. Uuele Ceramic välilauale on iseloomulikud silmapaistvate värvide ja materjalide oskuslik kombineerimine. Ceramic on valikus mitmes värvi- ja suuruseversioonis.

Ceramic laud, Type toolid ja juhtmevaba Mousqueton lamp. Tootja: HAY


Tule tutvu paljude HAY uudistega ja ka ülejäänud väga laia tootevalikuga ELKE Mööbli sisustussalongis Tallinnas Järve Tornides ja e-poes.


Tagasi blogipostituste avalehele