Uudised

HAY kevadiselt kirjud uudised

HAY esitles uusi tooteid, mis on sama kirjud nagu kevad – uudiste seast leiab tooteid alates nõudest ja koertele mõeldud aksessuaaridest kuni välimööblini välja. Tänu väga laiale valikule leiab uudiste seast iga disainiaustaja midagi värsket ja põnevat.

Loe edasi >

Leia oma lemmik: 10 iseloomuga tugitooli

Nädalavahetus ja mõnus tugitool, kuhu end kohvi- või teetassi kõrval raamatut lugema unustada, käivad käsikäes. Valisime oma toodete seast välja kümme lemmik-tugitooli, mille seast leiab nii uuemaid kui ka vanemaid klassikuid suurematesse ja väiksematesse ruumidesse.

Loe edasi >

Viis uut sisustustoodet Muutolt

Skandinaavialikult puhta ja värske disainiga Taani sisustusbränd Muuto esitles hiljuti selle aasta esimesi uudistooteid, mille autorite seast leiab muuhulgas Muutoga juba pikalt koostööd teinud Taani disaineri Thomas Bentzeni ja päris uue nimena Austraalia disaineri Rhys Cooperi.

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Kuna pimedat aega on palju, on väga oluline sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata. Anname nõu, mida valgusti valimisel arvesse võtta.

Loe edasi >

String - ajatu disainiikoon

Disainiikooni staatust nautivatel String riiulisüsteemid on püsinud populaarsena juba 75 aastat. Stringi suurimaks võluks on geniaalne kombineerimisvõimalus. See ja lihtne, selge ning ajatu disain muudavad Stringi sobivaks mistahes ruumi.

Loe edasi >

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve, mida kohtab järjest enam mitte ainult aksessuaarides, vaid ka valgustites ja mööbliesemetes. Üheks selliseks trendivärviks on ka ilus sügav koobaltsinine.

Loe edasi >

Mida töötooli valimisel kindlasti arvesse võtta?

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Lase sügis esikusse

Sügis on käes ja aeg on oma paksemad sügisjoped-mantlid välja otsida. Just seetõttu on  praegu õige hetk ka oma esik kriitilise pilguga üle vaadata – kas üleriiete riputusvõimalused on ikka piisavad? Või on ehk praegune lahendus kitsaks jäämas ja oleks aeg värskendus ette võtta?

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2023 - Louis Poulsen: ikooni sünd

Disainiöö raames võõrustasime ELKE Mööbli sisustussalongis Taani valgustitootjat Louis Poulsenit ja saime näha ning kuulda valgustitootja ajalugu läbi selle valikusse kuuluvate ajatute disainiikoonide, mis suudavad huvilisi jätkuvalt üle maailma tugevalt kõnetada.

Loe edasi >

Peolaua must-have sisustusaksessuaarid

ELKE Mööbli riiulitelt leiab rohkelt taldrikuid, klaase, kausse ja palju muid sisustusaksessuaare, mis sobivad ideaalselt igat peolauda kaunistama.

Loe edasi >

Seitse sisustustrendi

Juunis toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis sealse disainielu iga-aastane oodatud sündmus 3 Days of Design. Kolme päeva jooksul tutvustasid suuremad ja väiksemad disainiettevõtted kõigile huvilistele oma tegemisi ja uudiseid. ELKE Mööbel käis kohapeal trendide ja uute toodetega tutvumas.

Loe edasi >

Notable Moments: uus Ferm Livingu kevad-suve kollektsioon

Kevade värskusest ja suve soojusest inspireeritud Taani armastatud sisustusbrändi Ferm Livingu uudistoodetes kohtuvad kunst, disain ja kontrastid. Ferm Livingule omaselt ühendab kõiki tooteid mõnus segu esteetilisusest, ehedusest ja omapärast, mis väljendub nii toodete vormis, materjalis kui ka kasutusvõimalustes.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Mida kontori terrassi sisustamisel silmas pidada?

Kui ees seisab kontori terrassi sisustamine või olemasoleva värskendamine, tasub mitu olulist punkti läbi mõelda, et tulemus saaks õige ja sobiks kasutamiseks paljudeks aastateks.

Loe edasi >

Kuidas valida vaipa?

Vaip on tihtipeale kodusisustuse salarelv – sobiv vaip suudab muuta ruumi terviklikuks. Kuigi vaip ei pruugi olla tuppa sisenedes kõige esimene asi, millel pilk peatub, on see sisustuses alati väga oluline taustajõud, millel on võime panna täpp i-le. Anname nõu, millele vaiba valimisel tähelepanu pöörata.

Loe edasi >

Tõeliselt mitme näoga Plant Box taimekastid

ferm LIVINGu valikust leiab tõeliselt mitmekülgse Plant Box taimekastide sarja, millega saab lisada ruumi rohelust, kuid mida saab kasutada ka abilauana, täiendava riiulipinnana, baarikapina jne.

Loe edasi >