Uudised

DISAINIÖÖ 2020: virtuaalne külaskäik ferm LIVINGusse 18.09

Disainiöö raames kutsuvad ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd ferm LIVING kõiki disainihuvilisi reedel, 18. septembril kl 15-17 virtuaalsele külaskäigule ferm LIVINGusse Kopenhaagenisse.

Loe edasi >

Septembri eripakkumised

Septembris on ELKE Mööblis kuu tootena HAY Mono vihmavarjud ja HAY Mono vihmakeebid ning HAY Shade prügikorvid -5% / püsikliendile -15% soodsamad.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on mitmeid aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Kuidas töötooli valida?

Kui pärast tööpäeva lõppu tunned järjest sagedamini, et selg on väsinud, võib põhjuseks olla ebasobiv töötool. Kontoritooli valikut ei tohiks alahinnata, sest veedame selles tervelt kolmandiku oma päevast, mõnikord isegi rohkem. Kuid mida võiks ühelt korralikult kontoritoolilt nõuda ja mida sobiva tooli valimisel silmas pidada?

Loe edasi >

Kuidas katta peolaud?

ELKE Mööblist leiab rohkelt nõusid ja lauamatte Aidalt, Menult, LIND DNAlt ja mitmetelt teistelt sisustusbrändidelt, millega katta meeldejääv ja elegantne peolaud.

Loe edasi >

UUS: Kergesti puhastatavad kaitsepaneelid kontoritesse ja avalikesse ruumidesse

Muutunud olukord nõuab uusi lahendusi ja kiiret kohanemist. Hispaania kontorimööbli tootja Actiu on müügile toonud läbipaistvad kaitsepaneelid, mis on mõeldud kasutamiseks töölaudadel, koosolekulaudadel, vastuvõtulaudadel ja müügilettidel. Kõik paneelid on varustatud avaga dokumentide, kaupade jms üleandmiseks.

Loe edasi >

Kevad vaasi!

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui vaaside valik vajab värskendamist, tasub sammud ELKE Mööbli sisustussalongi seada, sest meilt palju erineva disainiga vaase tuntud Taani disainibrändidelt nagu Muuto, Menu, HAY, LIND DNA, Fritz Hansen, ferm LIVING ja paljudelt teistelt.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööbli salongidest ja äsja uue kuue saanud e-poest leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku HOUElt, Cane-line'ilt, HAYlt, ferm LIVINGult jpt, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >