Uudised

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Kuna pimedat aega on palju, on väga oluline sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata. Anname nõu, mida valgusti valimisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Lase sügis esikusse

Sügis on käes ja aeg on oma paksemad sügisjoped-mantlid välja otsida. Just seetõttu on  praegu õige hetk ka oma esik kriitilise pilguga üle vaadata – kas üleriiete riputusvõimalused on ikka piisavad? Või on ehk praegune lahendus kitsaks jäämas ja oleks aeg värskendus ette võtta?

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2023 - Louis Poulsen: ikooni sünd

Disainiöö raames võõrustasime ELKE Mööbli sisustussalongis Taani valgustitootjat Louis Poulsenit ja saime näha ning kuulda valgustitootja ajalugu läbi selle valikusse kuuluvate ajatute disainiikoonide, mis suudavad huvilisi jätkuvalt üle maailma tugevalt kõnetada.

Loe edasi >

String - ajatu disainiikoon

Disainiikooni staatust nautivad String riiulisüsteemid on püsinud populaarsena juba rohkem kui 70 aastat. Stringi suurimaks võluks on geniaalne kombineerimisvõimalus. See ja lihtne, selge ning ajatu disain muudavad Stringi sobivaks mistahes ruumi.

Loe edasi >

Peolaua must-have sisustusaksessuaarid

ELKE Mööbli riiulitelt leiab rohkelt taldrikuid, klaase, kausse ja palju muid sisustusaksessuaare, mis sobivad ideaalselt igat peolauda kaunistama.

Loe edasi >

Seitse sisustustrendi

Juunis toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis sealse disainielu iga-aastane oodatud sündmus 3 Days of Design. Kolme päeva jooksul tutvustasid suuremad ja väiksemad disainiettevõtted kõigile huvilistele oma tegemisi ja uudiseid. ELKE Mööbel käis kohapeal trendide ja uute toodetega tutvumas.

Loe edasi >

Notable Moments: uus Ferm Livingu kevad-suve kollektsioon

Kevade värskusest ja suve soojusest inspireeritud Taani armastatud sisustusbrändi Ferm Livingu uudistoodetes kohtuvad kunst, disain ja kontrastid. Ferm Livingule omaselt ühendab kõiki tooteid mõnus segu esteetilisusest, ehedusest ja omapärast, mis väljendub nii toodete vormis, materjalis kui ka kasutusvõimalustes.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Mida kontori terrassi sisustamisel silmas pidada?

Kui ees seisab kontori terrassi sisustamine või olemasoleva värskendamine, tasub mitu olulist punkti läbi mõelda, et tulemus saaks õige ja sobiks kasutamiseks paljudeks aastateks.

Loe edasi >

Kuidas valida vaipa?

Vaip on tihtipeale kodusisustuse salarelv – sobiv vaip suudab muuta ruumi terviklikuks. Kuigi vaip ei pruugi olla tuppa sisenedes kõige esimene asi, millel pilk peatub, on see sisustuses alati väga oluline taustajõud, millel on võime panna täpp i-le. Anname nõu, millele vaiba valimisel tähelepanu pöörata.

Loe edasi >

Tõeliselt mitme näoga Plant Box taimekastid

ferm LIVINGu valikust leiab tõeliselt mitmekülgse Plant Box taimekastide sarja, millega saab lisada ruumi rohelust, kuid mida saab kasutada ka abilauana, täiendava riiulipinnana, baarikapina jne.

Loe edasi >

Viis põnevat uudistoodet kontorisse

Juhtivate Skandinaavia ja Lääne-Euroopa kontorimööblitootjate uudistooted peegeldavad ilmekalt kaasaegse kontori sisustustrende. Kogenud kontorite sisustaja ELKE Mööbel valis uute toodete seast välja viis põnevamat ja erilisemat, mis on ühtmoodi vajalikud nii suuremas kui ka väiksemas kontoris.

Loe edasi >

Nõuanded enda ja kodu restardiks

Aasta algus on suurepärane aeg restardi tegemiseks – värsked mõtted, uus hingamine ja avatud meel aitavad seada uusi eesmärke. Panime kokku nimekirja olulistest mõtetest, mida restardi tegemisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Ideid ja inspiratsiooni ilusaks peoauaks

ELKE Mööblist leiab rohkelt ideid ja inspiratsiooni, kuidas katta imeline peolaud.

Loe edasi >

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt vannituppa mõeldud suuremaid ja väiksemaid tooteid alates hambaharjadest ja nagidest kuni riiulite ja peegelkappideni, millega vannitoale uus look anda.

Loe edasi >

Mida töötooli valimisel kindlasti arvesse võtta?

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >