Uudised

Notable Moments: uus Ferm Livingu kevad-suve kollektsioon

Kevade värskusest ja suve soojusest inspireeritud Taani armastatud sisustusbrändi Ferm Livingu uudistoodetes kohtuvad kunst, disain ja kontrastid. Ferm Livingule omaselt ühendab kõiki tooteid mõnus segu esteetilisusest, ehedusest ja omapärast, mis väljendub nii toodete vormis, materjalis kui ka kasutusvõimalustes.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Mida kontori terrassi sisustamisel silmas pidada?

Kui ees seisab kontori terrassi sisustamine või olemasoleva värskendamine, tasub mitu olulist punkti läbi mõelda, et tulemus saaks õige ja sobiks kasutamiseks paljudeks aastateks.

Loe edasi >

Kuidas valida vaipa?

Vaip on tihtipeale kodusisustuse salarelv – sobiv vaip suudab muuta ruumi terviklikuks. Kuigi vaip ei pruugi olla tuppa sisenedes kõige esimene asi, millel pilk peatub, on see sisustuses alati väga oluline taustajõud, millel on võime panna täpp i-le. Anname nõu, millele vaiba valimisel tähelepanu pöörata.

Loe edasi >

Tõeliselt mitme näoga Plant Box taimekastid

ferm LIVINGu valikust leiab tõeliselt mitmekülgse Plant Box taimekastide sarja, millega saab lisada ruumi rohelust, kuid mida saab kasutada ka abilauana, täiendava riiulipinnana, baarikapina jne.

Loe edasi >

String - ajatu disainiikoon

Disainiikooni staatust nautivad String riiulisüsteemid on püsinud populaarsena juba rohkem kui 70 aastat. Stringi suurimaks võluks on geniaalne kombineerimisvõimalus. See ja lihtne, selge ning ajatu disain muudavad Stringi sobivaks mistahes ruumi.

Loe edasi >

Viis põnevat uudistoodet kontorisse

Juhtivate Skandinaavia ja Lääne-Euroopa kontorimööblitootjate uudistooted peegeldavad ilmekalt kaasaegse kontori sisustustrende. Kogenud kontorite sisustaja ELKE Mööbel valis uute toodete seast välja viis põnevamat ja erilisemat, mis on ühtmoodi vajalikud nii suuremas kui ka väiksemas kontoris.

Loe edasi >

Nõuanded enda ja kodu restardiks

Aasta algus on suurepärane aeg restardi tegemiseks – värsked mõtted, uus hingamine ja avatud meel aitavad seada uusi eesmärke. Panime kokku nimekirja olulistest mõtetest, mida restardi tegemisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Ideid ja inspiratsiooni ilusaks peoauaks

ELKE Mööblist leiab rohkelt ideid ja inspiratsiooni, kuidas katta imeline peolaud.

Loe edasi >

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt vannituppa mõeldud suuremaid ja väiksemaid tooteid alates hambaharjadest ja nagidest kuni riiulite ja peegelkappideni, millega vannitoale uus look anda.

Loe edasi >

Mida töötooli valimisel kindlasti arvesse võtta?

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks tegelikult esimese sammuna lähtuma ruumist, kuhu lauda planeeritakse.

Loe edasi >

Mõnus puhkenurk kontoris: millest sisustamisel lähtuda?

Sobiva puhkenurga sisustamine võib osutuda üpris keerukaks. ELKE Mööbel pani oma kogemuste põhjal kirja näpunäited, mida kontori puhkenurga sisustamisel või olemasoleva värskendamisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Kuidas leida ideaalne diivan?

Diivan on igas elutoas tänu oma suurusele tähelepanu keskpunktis. Juba ainuüksi seetõttu on oluline, et valitud saaks ideaalne diivan. Millest diivanit valides üldse lähtuda? ELKE Mööbel annab nõu.

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elame laiuskraadil, kus peame arvestama sellega, et päevavalgust on meil mingi osa aastast võrdlemisi vähe. Seetõttu on väga oluline sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2022: ELKE Mööbli x HAY ühisüritus 21. septembril

Disainiöö raames tutvustas HAY 21. septembril ELKE Mööbli sisustussalongis HAY viimaste kollektsioonide uudistooteid ja trende.

Loe edasi >