Uudised

Valgustid: kuidas valida koju see õige?

Väga oluline on sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >

Jaanuari eripakkumised

Jaanuaris kehtib ELKE Mööbli kuu toote soodustus Muuto Ambit rippvalgustitele, mis on kõigis värviversioonides -5% / püsikliendile -15% soodsamad.

Loe edasi >

SUUR ÜLEVAADE: ideaalsed kingiideed igaks tähtpäevaks

ELKE Mööbli sisustussalongist ja e-poest leiab paljudeks tähtpäevadeks ajatuid kingiideid, mis sobivad kindlasti hea disaini austaja kingikotti.

Loe edasi >

Küünalde ja lõhnaküünalde eri

Küünlavalgus on olenemata aastaajast miski, mis loob ruumidesse mõnusat hubasust. ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt erinevaid kauneid küünlaid HAYlt ja ferm LIVINGult. Samuti leiab meie juurest mitmeid ferm LIVINGu ja Design Lettersi lõhnaküünlaid.

Loe edasi >

Kõige ilusamate küünlajalgade TOP 12

ELKE Mööbli laiast valikust leiab rohkelt väga ilusaid küünlajalgu ja –aluseid ferm LIVINGult, Menult, HAYlt, Muutolt ning LIND DNAlt. Toodete seast leiab sobivaid nii suuremate küünalde kui ka teeküünalde jaoks.

Loe edasi >

Jõuluaksessuaarid

Sel pühadehooajal on ELKE Mööbli jõuluaksessuaaride valik tõeliselt lai - meie sisustussalongist ja e-poest leiab metallist ja tekstiilist jõuluehteid, pühadeteemalisi lauamatte ja klaasialuseid, kuusejalgu ja kuusealuseid vaipu, jõulusokke, kingikotte, taskutega jõulukalendreid ning palju-palju muud.

Loe edasi >

ELKE Mööbli sisutussalong kolis

Kolisime ELKE Mööbli salongid ühele pinnale - leiate nüüdsest meie uuenenud sisustussalongi ning projektimüügiüksuse Sõpruse puiestee ja Rästa tänava nurgal aadressil Rästa 18. Tegu on meie senise projektimüügisalongi ruumidega, mis asuvad endise sisustussalongi kõrvalmajas.

Loe edasi >

Vebinar: kuidas kontor uue aja normidega vastavusse viia

Korraldasime koostöös Hispaania kontorimööblitootja Actiuga 22. oktoobril praktilise veebiseminari, kus sai näha lahendusi, millega viia kontorisisustus vastavusse muutunud aja muutunud ootustega.

Loe edasi >

Säilituskastide ja -karpidega kodu korda!

Karbid, kastid ja korvid on väga tänuväärsed aksessuaarid, mis aitavad lihtsa vaevaga kodu korras hoida. Samas ei tasu piirduda vaid praktilise funktsiooniga – sõltuvalt välimusest saab karpidele ja korvidele omistada ka olulise sisustusfunktsiooni.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2020: virtuaalne külaskäik ferm LIVINGusse 18.09

Disainiöö raames kutsusid ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd ferm LIVING kõiki disainihuvilisi 18. septembril virtuaalsele külaskäigule ferm LIVINGusse Kopenhaagenisse.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on mitmeid aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Kuidas töötooli valida?

Kui pärast tööpäeva lõppu tunned järjest sagedamini, et selg on väsinud, võib põhjuseks olla ebasobiv töötool. Kontoritooli valikut ei tohiks alahinnata, sest veedame selles tervelt kolmandiku oma päevast, mõnikord isegi rohkem. Kuid mida võiks ühelt korralikult kontoritoolilt nõuda ja mida sobiva tooli valimisel silmas pidada?

Loe edasi >

Kuidas katta peolaud?

ELKE Mööblist leiab rohkelt nõusid ja lauamatte Aidalt, Menult, LIND DNAlt ja mitmetelt teistelt sisustusbrändidelt, millega katta meeldejääv ja elegantne peolaud.

Loe edasi >

UUS: Kergesti puhastatavad kaitsepaneelid kontoritesse ja avalikesse ruumidesse

Muutunud olukord nõuab uusi lahendusi ja kiiret kohanemist. Hispaania kontorimööbli tootja Actiu on müügile toonud läbipaistvad kaitsepaneelid, mis on mõeldud kasutamiseks töölaudadel, koosolekulaudadel, vastuvõtulaudadel ja müügilettidel. Kõik paneelid on varustatud avaga dokumentide, kaupade jms üleandmiseks.

Loe edasi >

Kevad vaasi!

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui vaaside valik vajab värskendamist, tasub sammud ELKE Mööbli sisustussalongi seada, sest meilt palju erineva disainiga vaase tuntud Taani disainibrändidelt nagu Muuto, Menu, HAY, LIND DNA, Fritz Hansen, ferm LIVING ja paljudelt teistelt.

Loe edasi >