Uudised

Vebinar 22.10 kell 10-11: kuidas kontor uue aja normidega vastavusse viia

ELKE Mööbel ja Hispaania kontorimööblitootja Actiu kutsuvad neljapäeval, 22. oktoobril kell 10-11 praktilisele veebiseminarile, kus tutvustame lahendusi, millega viia kontorisisustus vastavusse muutunud aja muutunud ootustega.

Loe edasi >

Kolimiseelne soodusmüük ELKE Mööblis!

Selle aasta viimased kuud on ELKE Mööbli jaoks tavapärasest ootusärevamad, sest meid ootab ees kolimine - uuel aastal seame ennast sisse päris uues pesas. Seoses eelseisva kolimisega toimub ELKE Mööblis suur kolimiseelne soodusmüük! Kuni 7. novembrini on väga lai valik tooteid meie salongides ja e-poes kuni 70% soodsamad!

Loe edasi >

Tule meile tööle!

Otsime oma projektimüügisalongi särasilmset projektijuhti! Kui tunned huvi disaini ja sisearhitektuuri vastu ning ei kohku ära suhtlemisest ka nõudliku tellijaga, siis oled just see, keda otsime.

Loe edasi >

Säilituskastide ja -karpidega kodu korda!

Karbid, kastid ja korvid on väga tänuväärsed aksessuaarid, mis aitavad lihtsa vaevaga kodu korras hoida. Samas ei tasu piirduda vaid praktilise funktsiooniga – sõltuvalt välimusest saab karpidele ja korvidele omistada ka olulise sisustusfunktsiooni.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2020: virtuaalne külaskäik ferm LIVINGusse 18.09

Disainiöö raames kutsusid ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd ferm LIVING kõiki disainihuvilisi 18. septembril virtuaalsele külaskäigule ferm LIVINGusse Kopenhaagenisse.

Loe edasi >

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peeglid on mitmeid aastaid püsinud järjekindlalt kuumimate sisustustrendide seas, ja see vaimustus ei näita vaibumise märke. Pigem vastupidi – iga natukese aja tagant lisandub taas uusi ja huvitavaid peeglimudeleid. Seda kõike põhjusel, et peegel on sisekujunduses oluline salarelv.

Loe edasi >

Kuidas töötooli valida?

Kui pärast tööpäeva lõppu tunned järjest sagedamini, et selg on väsinud, võib põhjuseks olla ebasobiv töötool. Kontoritooli valikut ei tohiks alahinnata, sest veedame selles tervelt kolmandiku oma päevast, mõnikord isegi rohkem. Kuid mida võiks ühelt korralikult kontoritoolilt nõuda ja mida sobiva tooli valimisel silmas pidada?

Loe edasi >

Kuidas katta peolaud?

ELKE Mööblist leiab rohkelt nõusid ja lauamatte Aidalt, Menult, LIND DNAlt ja mitmetelt teistelt sisustusbrändidelt, millega katta meeldejääv ja elegantne peolaud.

Loe edasi >

UUS: Kergesti puhastatavad kaitsepaneelid kontoritesse ja avalikesse ruumidesse

Muutunud olukord nõuab uusi lahendusi ja kiiret kohanemist. Hispaania kontorimööbli tootja Actiu on müügile toonud läbipaistvad kaitsepaneelid, mis on mõeldud kasutamiseks töölaudadel, koosolekulaudadel, vastuvõtulaudadel ja müügilettidel. Kõik paneelid on varustatud avaga dokumentide, kaupade jms üleandmiseks.

Loe edasi >

Kevad vaasi!

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui vaaside valik vajab värskendamist, tasub sammud ELKE Mööbli sisustussalongi seada, sest meilt palju erineva disainiga vaase tuntud Taani disainibrändidelt nagu Muuto, Menu, HAY, LIND DNA, Fritz Hansen, ferm LIVING ja paljudelt teistelt.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööbli salongidest ja äsja uue kuue saanud e-poest leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku HOUElt, Cane-line'ilt, HAYlt, ferm LIVINGult jpt, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >