Uudised

Tule meile tööle!

Otsime ELKE Mööbli sisustussalongi jaemüügikonsultanti, kelle ülesandeks on pakkuda klientidele parimat ostukogemust.

Loe edasi >

String - ajatu disainiikoon

Disainiikooni staatust nautivad String riiulisüsteemid on püsinud populaarsena juba rohkem kui 70 aastat. Stringi suurimaks võluks on geniaalne kombineerimisvõimalus. See ja lihtne, selge ning ajatu disain muudavad Stringi sobivaks mistahes ruumi.

Loe edasi >

Viis põnevat uudistoodet kontorisse

Juhtivate Skandinaavia ja Lääne-Euroopa kontorimööblitootjate uudistooted peegeldavad ilmekalt kaasaegse kontori sisustustrende. Kogenud kontorite sisustaja ELKE Mööbel valis uute toodete seast välja viis põnevamat ja erilisemat, mis on ühtmoodi vajalikud nii suuremas kui ka väiksemas kontoris.

Loe edasi >

Nõuanded enda ja kodu restardiks

Aasta algus on suurepärane aeg restardi tegemiseks – värsked mõtted, uus hingamine ja avatud meel aitavad seada uusi eesmärke. Panime kokku nimekirja olulistest mõtetest, mida restardi tegemisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Ideid ja inspiratsiooni ilusaks peoauaks

ELKE Mööblist leiab rohkelt ideid ja inspiratsiooni, kuidas katta imeline peolaud.

Loe edasi >

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt vannituppa mõeldud suuremaid ja väiksemaid tooteid alates hambaharjadest ja nagidest kuni riiulite ja peegelkappideni, millega vannitoale uus look anda.

Loe edasi >

Mida töötooli valimisel kindlasti arvesse võtta?

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks tegelikult esimese sammuna lähtuma ruumist, kuhu lauda planeeritakse.

Loe edasi >

Mõnus puhkenurk kontoris: millest sisustamisel lähtuda?

Sobiva puhkenurga sisustamine võib osutuda üpris keerukaks. ELKE Mööbel pani oma kogemuste põhjal kirja näpunäited, mida kontori puhkenurga sisustamisel või olemasoleva värskendamisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Kuidas leida ideaalne diivan?

Diivan on igas elutoas tänu oma suurusele tähelepanu keskpunktis. Juba ainuüksi seetõttu on oluline, et valitud saaks ideaalne diivan. Millest diivanit valides üldse lähtuda? ELKE Mööbel annab nõu.

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elame laiuskraadil, kus peame arvestama sellega, et päevavalgust on meil mingi osa aastast võrdlemisi vähe. Seetõttu on väga oluline sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2022: ELKE Mööbli x HAY ühisüritus 21. septembril

Disainiöö raames tutvustas HAY 21. septembril ELKE Mööbli sisustussalongis HAY viimaste kollektsioonide uudistooteid ja trende.

Loe edasi >

Lastetuba: viis nippi, mida sisustamisel arvesse võtta

Kui ees seisab lastetoa sisustamine, tasub meeles pidada üht põhitõde – ideaalne lastetuba on selline, kus laps tunneb ennast hästi ning kus ta saab muretult mängida, õppida ja puhata. Lapse tuba peaks olema mõnus pesa, kus ta saab vabalt olla tema ise.

Loe edasi >

Seitse nippi tõhusamaks ja tervislikumaks kontoritööks

Kuna suure tõenäosusega veedame kontoris enamuse oma päevast, peaks seal oldud aeg olema võimalikult meeldiv ja produktiivne. Teada on, et suurt rolli mängivad selles kontori sisustus, sealne valgus ja temperatuur. Kuid peale nende on ka teisi asjaolusid, mida saame ise otseselt mõjutada.

Loe edasi >

Juhtmevabade lambikeste kirju valik

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida. Hea on see, et juhtmevaba lambikest saad peale välihooaja lõppu väga edukalt toas edasi kasutada, pannes see näiteks riiulisse, aknalauale, öökapile, diivanilauale või mujale mahedat valgust andma.

Loe edasi >

Viis sisustustrendi Kopenhaageni disainipäevadelt

Juunis toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis sealse disainielu iga-aastane oodatud sündmus 3 Days of Design. Kolme päeva jooksul tutvustasid suuremad ja väiksemad disainiettevõtted kõigile huvilistele oma tegemisi ja uudiseid. ELKE Mööbel käis kohapeal trendide ja uute toodetega tutvumas.

Loe edasi >