Uudised

Otsime uut kolleegi!

Otsime ELKE Mööbli sisustussalongi jaemüügikonsultanti, kelle ülesandeks on pakkuda klientidele parimat ostukogemust.

Loe edasi >

Kuidas õiget töölauda valida?

Iga töölaud peaks vastama konkreetsetele vajadustele ning laua disain peaks toetama kõiki olulisi funktsioone. Seetõttu on oluline teada erinevaid kontorilaudade variante ning valida nende seast see kõige sobivam.

Loe edasi >

Roheline mõtteviis sisustusmaailmas

Roheline mõtteviis on saanud järjest rohkem meie igapäevase elu osaks. Seda ka sisustuses – jätkusuutlikkus ja loodussõbralikkus on sisustusmaailmas aastatega järjest olulisemal kohal ja loomulik osa kõigi suurte sisustusbrändide DNAs.

Loe edasi >

Kuidas leida ideaalne diivan?

Diivan on igas elutoas tänu oma suurusele tähelepanu keskpunktis. Juba ainuüksi seetõttu on oluline, et valitud saaks ideaalne diivan. Millest diivanit valides üldse lähtuda? ELKE Mööbel annab nõu.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööblist leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks. Tutvu valikuga ELKE Mööbli e-poes ja sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn). NB! Paljud tooted koheseks ostmiseks laoseisus.

Loe edasi >

Tõeliselt mitme näoga Plant Box taimekastid

ferm LIVINGu valikust leiab tõeliselt mitmekülgse Plant Box taimekastide sarja, millega saab lisada ruumi rohelust, kuid mida saab kasutada ka abilauana, täiendava riiulipinnana, baarikapina jne.

Loe edasi >

TOP 7 kõige erilisemat kingitust sõbrapäevaks

ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Kerttu valis Design Lettersi toodete seast välja 7 kõige erilisemat kingiideed, millega kallimat sõbrapäeval meeles pidada.

Loe edasi >

Valgusta välja kõik oluline ehk kuidas valida laualampi

Kontoritööd tehes möödub tihtipeale terve tööpäev laua taga, mistõttu on töölaua valgus väga oluline. Tähtis on jälgida, et laud oleks just piisavalt valgustatud. Keskkond ei tohiks olla liiga pime, sest arvutiekraani heledus ja ümbritsev hämarus tekitavad omavahel kontrasti, mis koormab silmi. Samas ei tohiks töölaud olla ka ülevalgustatud, sest liigne eredus väsitab samuti silmi. Väsinud silmadest on peavalud kerged tekkima.

Loe edasi >

Nõuanded enda ja kodu restardiks

Aasta algus on suurepärane aeg restardi tegemiseks – värsked mõtted, uus hingamine ja avatud meel aitavad seada uusi eesmärke. Panime kokku nimekirja olulistest mõtetest, mida restardi tegemisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida koju see õige?

Väga oluline on sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

Viimase hetke kingiideed

ELKE Mööbli jaemüügikonsultant Linda-Maria valis sisustusmaailma armastatud brändide laiast valikust erinevaid tooteid, mille seast leiab kingiideid kõigile kingisaajatele.

Loe edasi >

Jõulukingid disainigurmaanile

Noppisime oma tootjate valikust põnevaid kingiideid ja tegime neist kaunid kinkekomplektid. Valmiskinkide seast leiab kindlasti midagi suurematele ja väiksematele pereliikmetele, sõpradele, äripartneritele ja paljudele teistele.

Loe edasi >

Mida töötooli valimisel kindlasti arvesse võtta?

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on tõepoolest suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Stiilsete küünlajalgade TOP 7

ELKE Mööbli laiast valikust leiab rohkelt väga ilusaid küünlajalgu ja –aluseid ferm LIVINGult, HAYlt, Muutolt ning paljudelt teistelt. Toodete seast leiab sobivaid nii suuremate küünalde kui ka teeküünalde jaoks.

Loe edasi >

Kümme trendi Kopenhaageni disainipäevadelt

2021. aasta septembris toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis sealse disainielu iga-aastane oodatud sündmus 3 Days of Design. Kolme päeva jooksul tutvustasid suuremad ja väiksemad disainiettevõtted kõigile huvilistele oma tegemisi ja uudiseid. ELKE Mööbel käis kohapeal ja pani uudistoodete põhjal kokku ülevaate meilgi nii populaarse põhjamaise sisustusstiili hetketrendidest.

Loe edasi >

Kuidas sisustada kontorit nii, et see vastab muutunud ootustele?

Paljud ettevõtted on huvitatud sellest, et töötajad kasvõi osaliseltki füüsilises kontoris tööd saaksid teha – seda nii meeskonnatunde tugevdamiseks kui ka omavahelise suhtluse kiirendamiseks. See on kaasa toonud olukorra, kus senine kontoriplaneering ei vasta enam muutunud aja muutunud ootustele. Kuid millest kontori sisustamisel või sisustuse värskendamisel lähtuda ning millest alustada?

Loe edasi >