Uudised

Laomüük ELKE Mööbli laos 16. ja 17. septembril - lai valik tooteid kuni -90%!

Sel reedel ja laupäeval, 16. ja 17. septembril on ELKE Mööbli laos SUUR LAOMÜÜK! Laomüügi raames on väga lai valik tooteid kuni -90% soodsamad! NB! Püsikliendile lisandub täiendavalt -5% soodustus.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2022: ELKE Mööbli x HAY ühisüritus 21. septembril

Ootame kõiki disainihuvilisi kolmapäeval, 21. septembril kl 16-18 ELKE Mööbli Järve Tornides asuvasse sisustussalongi tutvuma HAY viimaste kollektsioonide uudistoodete ja trendidega.

Loe edasi >

Juhtmevabade lambikeste kirju valik

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida. Hea on see, et juhtmevaba lambikest saad peale välihooaja lõppu väga edukalt toas edasi kasutada, pannes see näiteks riiulisse, aknalauale, öökapile, diivanilauale või mujale mahedat valgust andma.

Loe edasi >

Mida kontori terrassi sisustamisel silmas pidada?

Kui ees seisab kontori terrassi sisustamine või olemasoleva värskendamine, tasub mitu olulist punkti läbi mõelda, et tulemus saaks õige ja sobiks kasutamiseks paljudeks aastateks.

Loe edasi >

Viis välihooaja hetketrendi

Õuemööbli valimine ei ole sugugi nii lihtne, kui see esmapilgul tunduda võib. Abistavateks suunanäitajateks on trendid, mis lõppvaliku tegemist lihtsamaks muudavad. Laia välimööblivalikuga ELKE Mööbel pani kirja viis suurimat välimööbli hetketrendi.

Loe edasi >

Kuidas õiget töölauda valida?

Iga töölaud peaks vastama konkreetsetele vajadustele ning laua disain peaks toetama kõiki olulisi funktsioone. Seetõttu on oluline teada erinevaid kontorilaudade variante ning valida nende seast see kõige sobivam.

Loe edasi >

Roheline mõtteviis sisustusmaailmas

Roheline mõtteviis on saanud järjest rohkem meie igapäevase elu osaks. Seda ka sisustuses – jätkusuutlikkus ja loodussõbralikkus on sisustusmaailmas aastatega järjest olulisemal kohal ja loomulik osa kõigi suurte sisustusbrändide DNAs.

Loe edasi >

Kuidas leida ideaalne diivan?

Diivan on igas elutoas tänu oma suurusele tähelepanu keskpunktis. Juba ainuüksi seetõttu on oluline, et valitud saaks ideaalne diivan. Millest diivanit valides üldse lähtuda? ELKE Mööbel annab nõu.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööblist leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks. Tutvu valikuga ELKE Mööbli e-poes ja sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn). NB! Paljud tooted koheseks ostmiseks laoseisus.

Loe edasi >

Tõeliselt mitme näoga Plant Box taimekastid

ferm LIVINGu valikust leiab tõeliselt mitmekülgse Plant Box taimekastide sarja, millega saab lisada ruumi rohelust, kuid mida saab kasutada ka abilauana, täiendava riiulipinnana, baarikapina jne.

Loe edasi >

TOP 7 kõige erilisemat kingitust sõbrapäevaks

ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Kerttu valis Design Lettersi toodete seast välja 7 kõige erilisemat kingiideed, millega kallimat sõbrapäeval meeles pidada.

Loe edasi >

Valgusta välja kõik oluline ehk kuidas valida laualampi

Kontoritööd tehes möödub tihtipeale terve tööpäev laua taga, mistõttu on töölaua valgus väga oluline. Tähtis on jälgida, et laud oleks just piisavalt valgustatud. Keskkond ei tohiks olla liiga pime, sest arvutiekraani heledus ja ümbritsev hämarus tekitavad omavahel kontrasti, mis koormab silmi. Samas ei tohiks töölaud olla ka ülevalgustatud, sest liigne eredus väsitab samuti silmi. Väsinud silmadest on peavalud kerged tekkima.

Loe edasi >

Nõuanded enda ja kodu restardiks

Aasta algus on suurepärane aeg restardi tegemiseks – värsked mõtted, uus hingamine ja avatud meel aitavad seada uusi eesmärke. Panime kokku nimekirja olulistest mõtetest, mida restardi tegemisel arvesse võtta.

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida koju see õige?

Väga oluline on sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

Viimase hetke kingiideed

ELKE Mööbli jaemüügikonsultant Linda-Maria valis sisustusmaailma armastatud brändide laiast valikust erinevaid tooteid, mille seast leiab kingiideid kõigile kingisaajatele.

Loe edasi >

Jõulukingid disainigurmaanile

Noppisime oma tootjate valikust põnevaid kingiideid ja tegime neist kaunid kinkekomplektid. Valmiskinkide seast leiab kindlasti midagi suurematele ja väiksematele pereliikmetele, sõpradele, äripartneritele ja paljudele teistele.

Loe edasi >