Uudised

Augusti eripakkumised

Augustis kehtib kuu toote soodustus Design Lettersi stiilsetele joogipudelitele, mis on valikus erinevate kirjadega mitmes värvitoonis.

Loe edasi >

Kuidas töötooli valida?

Kui pärast tööpäeva lõppu tunned järjest sagedamini, et selg on väsinud, võib põhjuseks olla ebasobiv töötool. Kontoritooli valikut ei tohiks alahinnata, sest veedame selles tervelt kolmandiku oma päevast, mõnikord isegi rohkem. Kuid mida võiks ühelt korralikult kontoritoolilt nõuda ja mida sobiva tooli valimisel silmas pidada?

Loe edasi >

Kuidas katta peolaud?

Suvi on aiapidude aeg! ELKE Mööblist leiab rohkelt nõusid ja lauamatte Aidalt, Menult, LIND DNAlt ja mitmetelt teistelt sisustusbrändidelt, millega katta meeldejääv ja elegantne peolaud.

Loe edasi >

UUS: Kergesti puhastatavad kaitsepaneelid kontoritesse ja avalikesse ruumidesse

Muutunud olukord nõuab uusi lahendusi ja kiiret kohanemist. Hispaania kontorimööbli tootja Actiu on müügile toonud läbipaistvad kaitsepaneelid, mis on mõeldud kasutamiseks töölaudadel, koosolekulaudadel, vastuvõtulaudadel ja müügilettidel. Kõik paneelid on varustatud avaga dokumentide, kaupade jms üleandmiseks.

Loe edasi >

Kevad vaasi!

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui vaaside valik vajab värskendamist, tasub sammud ELKE Mööbli sisustussalongi seada, sest meilt palju erineva disainiga vaase tuntud Taani disainibrändidelt nagu Muuto, Menu, HAY, LIND DNA, Fritz Hansen, ferm LIVING ja paljudelt teistelt.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

Oodatud välihooaeg on käes! ELKE Mööbli salongidest ja äsja uue kuue saanud e-poest leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku HOUElt, Cane-line'ilt, HAYlt, ferm LIVINGult jpt, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >