Uudised

Selle suve aiapeo must-have sisustusaksessuaarid

Suvi on mõnusate aiapidude aeg! Meie jaemüügi konsultant Kati valis ELKE Mööbli riiulitelt välja aksessuaarid, mis sobivad ideaalselt suvist peolauda kaunistama.

Loe edasi >

Kevadine värskenduskuur kodule sisustusaksessuaaridega

Kui soovid oma kodule kiire kevadise värske ilme anda ilma põhjalikku remonti ette võtmata, tasub seda teha ilusate sisustusaksessuaaridega. ELKE Mööbli jaemüügi konsultant Kätlin, kes igapäevaselt vastutab ka meie sisustussalongi kauni väljapaneku eest, noppis põnevaid aksessuaare, millega saab igaüks oma kodu kiirelt pilkupüüdvaks muuta.

Loe edasi >

Stiilsed ja praktilised köögiaksessuaarid

Kõik, kes armastavad köögis kasvõi aeg-ajalt askeldada, teavad, kui oluline roll on hea ja maitsva tulemuse sünnil asendamatutel köögitarvikutel. ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Seili valis välja lemmikud köögiaksessuaarid, mis on ühtaegu väga praktilised, aga pakuvad kindlasti ka silmailu.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööblist leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks. Tutvu valikuga ELKE Mööbli e-poes ja sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn). NB! Paljud tooted koheseks ostmiseks laoseisus.

Loe edasi >

TOP 7 kõige erilisemat kingitust sõbrapäevaks

ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Kerttu valis Design Lettersi toodete seast välja 7 kõige erilisemat kingiideed, millega kallimat sõbrapäeval meeles pidada.

Loe edasi >

ELKE Mööbel nüüd uues asukohas

ELKE Mööbel vahetas äsja asukohta ja avas uksed Järve Tornides aadressil Järve 2, Tallinn. Sarnaselt varasemaga leiab ühest kohast kõike, mida on tarvis kodude, kontorite ja avalike ruumide sisustamiseks.

Loe edasi >

Parimate töötoolide TOP 5

ELKE Mööbli ärikliendi projektijuht Ivonne valis ELKE Mööbli töötoolide seast välja viis kõige-kõigemat töötooli, milles ei ole tehtud järeleandmisi mugavuses, funktsioonides ega ka disainis.

Loe edasi >

4 asja, mida töötooli valimisel kindlasti arvestama peaks

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on tõepoolest suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida koju see õige?

Väga oluline on sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >

SUUR ÜLEVAADE: ideaalsed kingiideed igaks tähtpäevaks

ELKE Mööbli sisustussalongist ja e-poest leiab paljudeks tähtpäevadeks ajatuid kingiideid, mis sobivad kindlasti hea disaini austaja kingikotti.

Loe edasi >

Küünalde ja lõhnaküünalde eri

Küünlavalgus on olenemata aastaajast miski, mis loob ruumidesse mõnusat hubasust. ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt erinevaid kauneid küünlaid HAYlt ja ferm LIVINGult. Samuti leiab meie juurest mitmeid ferm LIVINGu ja Design Lettersi lõhnaküünlaid.

Loe edasi >

Kõige ilusamate küünlajalgade TOP 12

ELKE Mööbli laiast valikust leiab rohkelt väga ilusaid küünlajalgu ja –aluseid ferm LIVINGult, Menult, HAYlt, Muutolt ning LIND DNAlt. Toodete seast leiab sobivaid nii suuremate küünalde kui ka teeküünalde jaoks.

Loe edasi >

Jõuluaksessuaarid

Sel pühadehooajal on ELKE Mööbli jõuluaksessuaaride valik tõeliselt lai - meie sisustussalongist ja e-poest leiab metallist ja tekstiilist jõuluehteid, pühadeteemalisi lauamatte ja klaasialuseid, kuusejalgu ja kuusealuseid vaipu, jõulusokke, kingikotte, taskutega jõulukalendreid ning palju-palju muud.

Loe edasi >

Vebinar: kuidas kontor uue aja normidega vastavusse viia

Korraldasime koostöös Hispaania kontorimööblitootja Actiuga 22. oktoobril praktilise veebiseminari, kus sai näha lahendusi, millega viia kontorisisustus vastavusse muutunud aja muutunud ootustega.

Loe edasi >

Säilituskastide ja -karpidega kodu korda!

Karbid, kastid ja korvid on väga tänuväärsed aksessuaarid, mis aitavad lihtsa vaevaga kodu korras hoida. Samas ei tasu piirduda vaid praktilise funktsiooniga – sõltuvalt välimusest saab karpidele ja korvidele omistada ka olulise sisustusfunktsiooni.

Loe edasi >