Uudised

Jõuluootuse stiilsed küünlajalad

ELKE Mööbli laiast valikust leiab rohkelt väga ilusaid küünlajalgu ja –aluseid ferm LIVINGult, HAYlt, Muutolt ning paljudelt teistelt. Toodete seast leiab sobivaid nii suuremate küünalde kui ka teeküünalde jaoks.

Loe edasi >

Kümme trendi Kopenhaageni disainipäevadelt

Hiljuti toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis sealse disainielu iga-aastane oodatud sündmus 3 Days of Design. Kolme päeva jooksul tutvustasid suuremad ja väiksemad disainiettevõtted kõigile huvilistele oma tegemisi ja uudiseid. ELKE Mööbel käis kohapeal ja pani uudistoodete põhjal kokku ülevaate meilgi nii populaarse põhjamaise sisustusstiili hetketrendidest.

Loe edasi >

Kuidas sisustada kontorit nii, et see vastab muutunud ootustele?

Paljud ettevõtted on huvitatud sellest, et töötajad kasvõi osaliseltki füüsilises kontoris tööd saaksid teha – seda nii meeskonnatunde tugevdamiseks kui ka omavahelise suhtluse kiirendamiseks. See on kaasa toonud olukorra, kus senine kontoriplaneering ei vasta enam muutunud aja muutunud ootustele. Kuid millest kontori sisustamisel või sisustuse värskendamisel lähtuda ning millest alustada?

Loe edasi >

Kuidas valida vaipa?

Vaip on tihtipeale kodusisustuse salarelv – sobiv vaip suudab muuta ruumi terviklikuks. Kuigi vaip ei pruugi olla tuppa sisenedes kõige esimene asi, millel pilk peatub, on see sisustuses alati väga oluline taustajõud, millel on võime panna täpp i-le. Anname nõu, millele vaiba valimisel tähelepanu pöörata.

Loe edasi >

DISAINIÖÖ 2021: Vebinar "Ideest eduka tooteni Muuto näitel"

Disainiöö raames kutsusid ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd Muuto kõiki disainihuvilisi 22. septembril veebikohtumisele Muuto loovjuhi Silke Fodgega.

Loe edasi >

Lastetoa sisustamise 5 nippi

Ideaalne lastetuba on selline, kus laps tunneb ennast hästi ning kus ta saab muretult mängida, õppida ja puhata. Väga laia kodusisustustoodete valikut pakkuv ELKE Mööbel pani kirja 5 nippi, mis on abiks juhul, kui tundub, et praegune lastetuba vajab värskendust.

Loe edasi >

Selle suve aiapeo must-have sisustusaksessuaarid

Suvi on mõnusate aiapidude aeg! Meie jaemüügi konsultant Kati valis ELKE Mööbli riiulitelt välja aksessuaarid, mis sobivad ideaalselt suvist peolauda kaunistama.

Loe edasi >

Kevadine värskenduskuur kodule sisustusaksessuaaridega

Kui soovid oma kodule kiire kevadise värske ilme anda ilma põhjalikku remonti ette võtmata, tasub seda teha ilusate sisustusaksessuaaridega. ELKE Mööbli jaemüügi konsultant Kätlin, kes igapäevaselt vastutab ka meie sisustussalongi kauni väljapaneku eest, noppis põnevaid aksessuaare, millega saab igaüks oma kodu kiirelt pilkupüüdvaks muuta.

Loe edasi >

Stiilsed ja praktilised köögiaksessuaarid

Kõik, kes armastavad köögis kasvõi aeg-ajalt askeldada, teavad, kui oluline roll on hea ja maitsva tulemuse sünnil asendamatutel köögitarvikutel. ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Seili valis välja lemmikud köögiaksessuaarid, mis on ühtaegu väga praktilised, aga pakuvad kindlasti ka silmailu.

Loe edasi >

Välihooaja lemmikud

ELKE Mööblist leiab väga laia välimööbli ja –aksessuaaride valiku, mille hulgas on kõik vajalik rõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks. Tutvu valikuga ELKE Mööbli e-poes ja sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn). NB! Paljud tooted koheseks ostmiseks laoseisus.

Loe edasi >

TOP 7 kõige erilisemat kingitust sõbrapäevaks

ELKE Mööbli kodukliendi projektijuht Kerttu valis Design Lettersi toodete seast välja 7 kõige erilisemat kingiideed, millega kallimat sõbrapäeval meeles pidada.

Loe edasi >

ELKE Mööbel nüüd uues asukohas

ELKE Mööbel vahetas äsja asukohta ja avas uksed Järve Tornides aadressil Järve 2, Tallinn. Sarnaselt varasemaga leiab ühest kohast kõike, mida on tarvis kodude, kontorite ja avalike ruumide sisustamiseks.

Loe edasi >

Parimate töötoolide TOP 5

ELKE Mööbli ärikliendi projektijuht Ivonne valis ELKE Mööbli töötoolide seast välja viis kõige-kõigemat töötooli, milles ei ole tehtud järeleandmisi mugavuses, funktsioonides ega ka disainis.

Loe edasi >

4 asja, mida töötooli valimisel kindlasti arvestama peaks

Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on tõepoolest suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ning mida tuleks valiku tegemisel tähele panna?

Loe edasi >

Valgustid: kuidas valida koju see õige?

Väga oluline on sisustada oma kodu õigete lampidega, mis annavad igapäevasteks toimetusteks õiges koguses valgust, loovad hubast meeleolu ja on ka silmale ilusad vaadata.

Loe edasi >

7 nippi, kuidas kodukontor enda kasuks tööle panna

Kogenud kontorite sisustajana pakub ELKE Mööbel seitse soovitusi, millele kodukontori sisseseadmisel või mugavamaks muutmisel tähelepanu pöörata ja kuidas kodus töötamisest maksimum võtta.

Loe edasi >