fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Välimööbli nopped

Õuehooaeg on kohe-kohe käes! Toome Teieni valiku meie partnerite mööblist ja aksessuaaridest, mis mõeldud just välitingimustesse.

Uudiskirja enda e-postile saab tellida siit.


CANE-LINE’i Copenhageni universaalse disainiga õuetoolid on saadaval nii käetugedega kui ilma. Samast sarjast leiab ka kiiktooli ja pingi. Tooli hind alates 299 €, fotol oleva sama tootja Go laua hind alates 355 €.

Cane-Line_Copenhagen_3


EXPORMIMi Easy sarja toolid on saadaval erinevates värvides ning sobituvad oma väljanägemiselt iga õue ja terrassiga. Tooli hind alates 265 €.

Expormim_Easy


Hee õuetool HAYlt on minimalistlik, samas mänguline ja omanäoline. Tool on virnastatav. Lai värvivalik. Samasse sarja kuuluvad ka baaripukk ja madal lounge-tool. Tooli hind alates 159 €.

Hay_Hee


EXPORMIMi Senso toolidesarjast leiab toole, tugitoole ja baaripukke. Võrkkattega tooli hind alates 335 €, Batyline® kattega tugitooli hind alates 505 €.

Expormim_Senso


Ajatud Leaf sarja tooted ARPERilt sobituvad tänu õrnale ja õhulisele disainile nii õue kui ka tuppa. Valikus on toolid, tugitool, lamamistool ja lauad. Tugitooli hind alates 509 €, laua hind alates 435 €.

arper_leaf_lounge_sled_lidopalacehotel_v34_1803


Breeze õuetool CANE-LINE’ilt on kombinatsioon elegantsist ja mugavusest. Hind alates 289 €.

Cane-Line_Breeze


Kaunite proportsioonidega Design P77 õuetool JOHANSONilt on mugav, vastupidav, kaalult kerge ja virnastatav. Saadaval erinevad värvivalikud. Hind alates 289 €.

Johanson_P77


Nett õuetool CRASSEVIGilt jätab õrna mulje, kuid on tänu fiiberklaasiga tugevdatud nailonile ülimalt vastupidav. Saadaval erinevad värvi- ja jalavariandid. Hind alates 215 €.

Crassevig_Nett


Käsitsikootud Divine tumba CANE-LINE’ilt on tehtud ülimalt vastupidavast materjalist. Lisaks istumisalusena saab seda kasutada ka jalatoena ja abilauana. Saadaval viies erinevas värvitoonis, hind alates 339 €.

Cane-Line_Divine_4


Mugavalt ringi tõstetav nutikas On The Move abilaud CANE-LINE’ilt on varustatud äravõetava kandikuga. Saadaval kahes suuruses ja paljudes erinevates värvitoonides. Hinnad alates 269 €.

Cane-Line_On-The-Move


EXPORMIMi toodete seast leiab suure valiku erineva suuruse ja kujuga söögilaudu õue. 190x100cm laua hind alates 1335€.

Expormim_Mesa


Diamond sarja diivan CANE-LINE’ist on loodud spetsiaalselt õues kasutamiseks. Diivan säilitab oma välimuse ja mugavuse ka meie välitingimustes. Sarja kuuluvad erinevas suuruses ja värvis diivanid, tumbad ning tugitoolid. Kahekohalise diivani hind alates 1929 €.

Cane-Line_Diamond


Meie kevade ja suve õuehooaja asendamatuks kaaslaseks on soe pleed. Käsitsi kootud MUUTO Loom pleedid on valmistatud puuvillast. Palju erinevaid värvivalikuid. Hind 99 €.

Loom tangerine_fiber chair_low


CANE-LINE’i Lighthouse küünlalaternad lisavad õue mõnusat hubasust. Saadaval kolmes suuruses. Hind 169 € (väike) ja 249 € (keskmise ja suur).

Cane-line_Lighthouse