fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Õuemööbli nopped

Õuehooaeg on kohe-kohe käes! ELKE Mööbli kodusisustussalongist Tallinnas Sõpruse puiestee ja Tedre tänava nurgal (Tedre 55) leiab suure valiku erineva disainiga õuemööblit ja aksessuaare, mis sobivad rõdule, terrassile ja aeda ning mõeldud vastupidamiseks ka põhjamaise (ja nii mõnigi kord ka üpris vihmase) suve välitingimustesse.


Palissade õuemööbli sarja (tootja: Hay) kuulub tervelt 13 erinevat mööblieset – erinevates suurustes lauad, toolid käetugedega ja ilma, kõrgemad ja madalamad tugitoolid, diivan ja pink. Palissade näeb ühtviisi hea välja rõdul, aias, kohvikus ja mujalgi. Tugev, aga mitte robustne, elegantne, aga mitte õrn. Värvidest on valikus oliiviroheline, hall, tumehall ja valge. Juurde saab osta istmepehmendusi.

 


Aeda, terrassile ja rõdule lisavad hubasust ja valgust erinevates suurustes ja viimistluses Lighthouse ja Lighttube küünlalaternad (tootja: Cane-line).


Parc kiiktool (tootja: Cane-line) järgib kehakontuure ja on seetõttu ka pikemaks istumiseks väga mugav. Tiigipuu ja pulberkaetud alumiinium moodustavad kauni koosluse. Sobib nii väikesele rõdule kui ka suuremale õuealale. Parc sarja kuuluvad lisaks kiiktoolile pink ja söögitool.


Breeze õuetool ja tugitool (tootja: Cane-line) on punutud õuemööbli parimad näited – ilusad ja elegantsed vormid, ülim mugavus ja minimaalne hooldus. Breeze sarja kuuluvad ka lounge-tool, baaripukk, diivan ja jalatugi. Toonidest on valikus must ja värvi.


Puhaste joontega minimalistlik Pure õuelaud (tootja: Cane-line) on kriimustuste- ja UV-kindel. Keraamiline lauaplaat toetub kas roostevabast terasest või pulbervärvitud alumiiniumist raamile.


Divine tumba (tootja: Cane-line) on praktiline täiendus nii suuremale terrassile kui ka väiksemale rõdule – käsitsikootud Divine’i saab lisaks istumisalusele kasutada ka jalatoena või abilauana. Ülimalt vastupidav materjal. Valikus kuus värvitooni.


WM String (tootja: Menu) näiliselt lihtsa, õhulise ja õrna välimuse taga on stabiilne ning väga läbimõeldud disainiga õuetool. Valikus söögitool ja lounge-tool. Valida saab kolme värvitooni vahel, juurde saab osta istmepatju.


Punutud Cape lamamistool (tootja: Cane-line) on väga vastupidav ja kerge hooldada.


Stiilselt minimalistlikku Hee sarja (tootja: Hay) kuuluvad söögilauatool, laiem ja madalam lounge-tool ning kahes kõrguses baaripukid. Palju erinevaid värve.


Diivanist ja tugitoolist koosnev Moments sari (tootja: Cane-line) murrab õuemööbli stereotüüpe. Tegu on ülimalt elegantse disainiga, mis kaetud uuendusliku tekstiiliga – mööbel püsib õues kena ka põhjamaiselt vihmases suves.


Tagasihoidlik Neu õuelaud (tootja: Hay) sobitud igasse õueinterjööri. Saadaval ümmarguse ja ruudukujulisena, kaks värviviimistlust.


Suureks abiks on On-the-Move abilaud (tootja: Cane-line) Asendamatuks teevad selle äravõetav lauaplaat, käepide ja laua kergus. Kaks suurust ja palju värvitoone.


Wire sari (tootja: Menu) koosneb kolmes eri kõrguses postamentidest, millele saab asetada kas lillepoti, marmorist lauaplaadi või õlilambiga aluse. Värvidest valikus must ja valge.

  


Defined õuevaip (tootja: Cane-line) on saadaval kõigis selle hooaja trendivärvides. Defined õuevaipu võib muretult ka vihmase ilmaga õue jätta. Kaks suurust, kaks kuju.