fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

UUS: Muuto Under The Bell valgusti nüüd väiksemas suuruses

Suurt avatud vihmavarju meenutav vildist Under The Bell rippvalgusti Muutolt läbis äsja värskenduskuuri. Uudisena on lisaks suurele versioonile lamp nüüd saadaval ka väiksemas suuruses (Ø 55 cm) ja valges värvitoonis. Suuruse valikud ning uus toon muudavad valgusti võrreldes varasemaga kodusesse interjööri veelgi sobivamaks.

Tule tutvu lambiga meie sisustussalongis (Tedre 55, Tallinn) või uuri lähemalt tallinn@elkemoobel.ee.

Foto: Under The Bell valgustid, Workshop toolid, Base söögilaud, Mimic peegel

   Under The Bell on valmistatud vildist, mis muudab valgusti väga mitmekülgseks. Lisaks hubase valguse andmisele aitab valgusti ruumis müra summutada ja seeläbi akustikat parandada. Seetõttu on Under The Bell väga heaks valikuks avalikes ruumides ja kontorites.

Foto: Under The Bell valgustid, Fiber toolid, 70/70 laud, Folded riiul

Valgusti taga on nimekad disainerid Boris Berlin ja Aleksej Iskos Taani disainibüroost Iskos-Berlin, kellel tekkis idee toote loomiseks väga praktilisest vajadusest. Nimelt soovisid nad väljas söömas käies luua laua ümber ala, mis kuulub vaid laua taga istujatele. Ideest sündis Under The Bell, mis täidab oma esialgset eesmärki suurepäraselt – kuju, mõõtmed ja materjal toetavad seda, et valgusti loob enda alla kaitsva privaatse ruumi.

Foto: Under The Bell valgusti, Fiber toolid, Split söögilaud, Ply vaip

Kuigi valgusti on disainilt eristuv ja pilkupüüdev, suudab ta ümbritseva interjööriga üheks kauniks tervikuks sulanduda.

Foto: Under The Bell valgusti, Nerd toolid, Base söögilaud