fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Valgustite nopped

Sügisene pime aeg on just see hetk, mil lambid tõusevad tähelepanu keskpunkti. Toomegi Teieni valiku meie partnerite uutest ja ka vanematest valgustitest. Kui mõni toode silma jääb, helistage, kirjutage või tulge meile külla. Uudiskirja enda e-postile saab tellida siit.


Värskeim MUUTO valgustitevaliku täiendus on Grain laelamp, mis ühendab minimalistliku disaini uuenduslike materjalidega. Kuppel on valmistatud bambusekiududega segatud plastikust, mille tulemuseks on tekstiili ja paberiga sarnane materjal. Saadaval erinevad värvitoonid. Hind: 119 €.

Muuto Grain


Uus ZERO LIGHTING laelampide sari Pomi on saanud inspiratsiooni puu otsas rippuvast puuviljast. Mitmetahulise pinnaga valgustikuplid on väga efektsed nii üksikult kui ka mitmekesi koos. Saadaval kolm eri suuruses kuplit erinevates värvitoonides.
Hind alates 294€.

ZERO Lighting Pomi


MUUTO uue laelambi Ambit kuppel on valmistatud inspireerituna vanadest söepannidest. Valge kuplisisemus lisab tagasihoidlikku kontrasti, võimendades samal ajal valguse tugevust. Saadaval erinevad värvitoonid. Hind: 259€.

Muuto Ambit


GUBI Bestlite’i valgustid on disainilt klassikalised ja minimalistlikud. Valikust leiab laualambid, põrandavalgustid, lae- ja seinalambid. Saadaval erinevad viimistlused. Hind alates 209€.

Gubi Bestlite BL4


LIGHTYEARSi laelamp Calabash on saanud inspiratsiooni pudelkõrvitsast. Ümbritsevat peegeldava kroomitud kupliga valgusti on valminud algusest lõpuni käsitööna. Saadaval erinevad kroomitud värvitoonid. Hind alates 270€.

Lightyears Calabash


GUBI valikus olev ajatu disainiga põrandalamp Gräshoppa pärineb 1947. aastast. Elegantne lambikuppel toetub tahakallutatud terasest kolmjalale. Kupli valgust saab suunata soovitud suunas. Saadaval erinevad värvitoonid. Hind: 699€.

Gubi Gräshoppa


WRONG FOR HAY valikus on praktiline klamberkinnitusega lamp Noc. Mitmetahulise varjuga alumiiniumvalust lambil on kaks kinnituskohta, mis varustatud pehmete silikoonpatjadega. Saadaval erinevad värvitoonid. Hind: 148€.

Wrong For Hay Noc


MUUTO kõige populaarsemate valgustite seast leiab E27, mis miksib õrna esteetika lihtsa disainiga. 11 erinevas värvitoonis saadavat lampi saab kasutada kas üksikult, paaris või mitmekesi reas. Kui lasta loovusel lennata, saab mitmest lambist luua unikaalse lühtri. Sobib igasse interjööri. Hind: 65€.

Muuto E27


LOUIS POULSENi Collage laevalgusti kolmekihilised kuplid loovad kauneid varje ning tõmbavad ruumis tähelepanu ka päevasel ajal. Saadaval kaks suurust ja erinevad matid värvitoonid. Hind alates 750€.

Louis Poulsen Collage


GUBI kellukesekujulise Ronde laelambi disain on inspireeritud 70ndatest. Allapoole suunatud lambi unikaalseks detailiks on kupli ülaosa – kraega ümbritsetud avatud tipu kaudu kumab mahedat valgust ka juhtmele ja lakke.
Saadaval kaks suurust ja erinevad värvitoonid. Hind alates 229€.

Gubi Ronde


LIGHTYEARSi Orient laelambi algupärane disain pärineb 1963. aastast. Veatu disainiga lamp on valmistatud parimatest materjalidest. Vasest kupliosa sulandub ühte lambi roosipuust tipuga. Hind alates 378€.

Lightyears Orient


WRONG FOR HAY laevalgusti Sinker on kaunite proportsioonidega elegantne mattviimistlusega lamp. Saadaval väikese ja suure rippvalgustina ja ka lakke kinnitatava lambina. Erinevad värvitoonid. Hind alates 192€.

Wrong For Hay Sinker


ZERO LIGHTING seinale kinnitatava kohtvalgusti Foto üheks suurimaks eeliseks on väga suur värvivalik. Hind alates 380€.

ZERO Lighting Foto


MUUTO industriaalse joonega disainvalgusti Unfold kuppel on valmistatud silikoonkummist. Saadaval erinevates värvitoonides. Hind: 149€.

Muuto Unfold