fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

The Dots nagide sari täienes uue materjaliga

2007. aastal ilmavalgust näinud ja ka meie disainihuviliste seas väga armastatud Taani sisustusbrändi Muuto The Dots nagid on tänaseks tõusnud disainiikooni staatusesse, mida on toodetud juba julgelt üle miljoni tüki.

Hea uudisena on puidust The Dots nagide valik lisaks metallist The Dots Metal nagidele täienenud ka keraamiliste The Dots Ceramic versioonidega! Kolm materjali, seitse suurust ja tervelt 26 erinevat värvitooni teevad The Dots sarjast tõelise maiuspala kõigile disainisõpradele, sest sobiva nagi leiab kindlasti igaüks!

Foto: Metallist The Dots Metal ja keraamilised The Dots Ceramic nagid moodustavad efektse koosluse

The Dots muutis võrdlemisi igava toote, nagu seda on nagi, väga mänguliseks. Kombineerides omavahel erinevates suurustes ja värvides The Dots nagisid, saab oma loomingul lennata lasta ja muuta näiteks koridori sein tõeliseks kunstiteoseks. Võib öelda, et kahte täpselt samasugust The Dotsidega seina ei olegi olemas.

Foto: The Dots nagid muudavad seina omaette meistriteoseks

The Dots nagide taga on disainer Lars Tornøe, kes algselt tahtis luua beebivoodile armsat ringikujuliste puutükkidega rippuvat voodikarusselli. Visanditega töötades sai ta aru, et voodikarusselli detailidest saaks teha hoopis vinged seinanagid.

Tornøe sõnul on The Dots nagide kõige parem omadus nende kasutusvõimaluste rohkus. „Nagisid saab kasutada ükskõik kus – olgu selleks elutuba, koridor, köök, vannituba või magamistuba. 26 värvi ja 7 suurust tähendavad seda, et nagisid võib omavahel lõputult kombineerida ja igaüks saab need seinale sättida just nii, nagu seda ise soovib,“ räägib disainer.

Foto: Metallist The Dots Metal nagid sobivad ka niisketesse ruumidesse

Tornøe lisab, et The Dots nagide juures on veel üks väga oluline aspekt – need nagid mõjuvad üliefektselt üksikult ja teistega koos ning ka siis, kui nad parasjagu ei täida oma asjade hoidmise funktsiooni.

Võta meiega ühendust või tule meile külla – ELKE Mööbli salongides on koheseks kaasamüügiks olemas kõigis viimistluses, suurustes ja värvitoonides The Dots nagid! Nagide hinnad algavad alates 12.50€.