fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

String tervitab kevadet uute värskete versioonidega

Populaarne Rootsi päritoluga riiulitootja String tervitab selle aasta kevadet mitme uudisega, mille seast leiab uusi toone ja uusi viimistlusi.

String saab uue elegantse beeži kuue

String System riiulimoodulid on Stringi 70ndaks juubeliks saanud elegantse ja modernse beeži kuue, mis mõjub soojalt ja ajatult. Beež sobib suurepäraselt täiendama ka juba olemasolevaid värvitoone.

String riiulid pakuvad lõputuid lahendusi ja need sobivad igasse ruumi

String on suurepärane lahendus ka esikusse


String laieneb ka õueruumi

Selle aasta kevadel laieneb String õue – müügile tuleb String Systemi https://elkemoobel.ee/toode/string/ galvaniseeritud metallist versioon, mis sobib ka välitingimustesse. Materjalina on kasutatud muuhulgas alumiinium-tsingiga kaetud terast, mis kaitseb metalli korrosiooni ja roostetamise eest, pikendades oluliselt riiulite eluiga.

Ilmastikukindel String System aitab korrastada aiatarbeid ja mõjub samas efektselt

Palju võimalusi pakkuvaid String riiuleid saab paigaldada ka seinale


String Pocket uues “õhetavas” värvitoonis

Sarnaselt “suurele õele” String Systemile, on ka puhaste joontega funktsionaalsele String Pocketile iseloomulik ikooniline ja stiilne traatpaneel, mis teeb riiuli ajatuks ja unikaalseks. Iga String Pocket koosneb kahest külgpaneelist ja kolmest riiulist.

String Pocket on saadaval erinevates materjalides ja laias värvipaletis – alates maalähedastest kuni julgete pop-toonideni välja. Koostöös stilist Lotta Agatoniga on välja töötatud aga uues blush värvitoonis riiul, mis “õhetab” nagu kevadiselt värske ja tervisest pakatav pale. Blush harmoneerub suurepäraselt ka teiste String Pocket kollektsioonides olevate värvitoonidega.

Kevadiselt õhetavas värvitoonis String Pocket mõjub õhuliselt ja värskelt

Tutvu String riiulite laia väljapanekuga ja ammuta inspiratsiooni ELKE Mööbli sisustussalongis (Tedre 55, Tallinn).