fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Kümme aastat = miljon The Dots nagi

Ka meie disainihuviliste seas väga armastatud Taani sisustusbrändi Muuto The Dots puidust nagid on tõusnud disainiikooni staatusesse. Sel aastal kümnendat sünnipäeva tähistavaid nagisid on tänaseks toodetud juba üle miljoni tüki.

The Dots muutis võrdlemisi igava toote, nagu seda on nagi, väga mänguliseks. Kombineerides omavahel erinevates suurustes ja värvides The Dots nagisid, saab oma loomingul lennata lasta ja muuta näiteks koridori sein tõeliseks kunstiteoseks. Võib öelda, et kahte täpselt samasugust The Dotsidega seina ei olegi olemas.

Hea uudisena täienes aasta alguses The Dots nagide niigi lai värvi- ja suuruste valik nelja uue trendivärviga, mille seast leiab kahvatusinise, burgundiapunase, beežikasrohelise ja savipruuni. Uue suurusena on nagid saadaval nüüd lisaks S-, M- ja L-suurustele ka pisemas XS-suuruses.

The Dots nagide taga on disainer Lars Tornøe, kes algselt tahtis luua beebivoodile armsat ringikujuliste puutükkidega rippuvat voodikarusselli. Visanditega töötades sai ta aru, et voodikarusselli detailidest saaks teha hoopis vinged seinanagid.

Tornøe sõnul on The Dots nagide kõige parem omadus nende kasutusvõimaluste rohkus. „Nagisid saab kasutada ükskõik kus – olgu selleks elutuba, koridor, köök või magamistuba. 18 värvi ja 4 suurust tähendavad seda, et nagisid võib omavahel lõputult kombineerida ja igaüks saab need seinale sättida just nii, nagu seda ise soovib,“ räägib disainer.

Tornøe lisab, et The Dots nagide juures on veel üks väga oluline aspekt – need nagid mõjuvad üliefektselt üksikult ja teistega koos ning ka siis, kui nad parasjagu ei täida oma asjade hoidmise funktsiooni.

* Autor: ELKE Mööbel. Artikkel ilmus 7.02.2018 Mood.ee-s