fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Kodu värskeks sisustustekstiilidega

Sisustustekstiilidega saab kodu igale ruumile ilma remonti tegemata anda uue ja värske näo. Kuna tekstiilide võimalused on väga laiad ja valikud suured – alustades vaipadest ja lõpetades köögirätikuga – saab kodu värskeks muuta kas natuke, parasjagu või päris märgatavalt, just vastavalt soovidele ja võimalustele.

Meie sisustussalongidest leiab palju tekstiilitooteid kõige tuntumatelt Skandinaavia sisustusbrändidelt.

Ühevärvilisse elutuppa saab efektseid värvilaike luua värviliste ja kirjude diivanipatjadega, millega saab kiire vaevaga anda tervele toale uus ilme. Muuto, HAY ja Design House Stockholmi valikust leiab mitmeid häid näiteid – selgetes värvides mustriga Tile padjad Muutolt, väga paljudes värvides saadavad Eclectic padjad HAYlt, ühe või kahe dekoratiivse nööbiga ja samuti paljudes toonides Dot padjad HAYlt ning väga populaarsed pilgupüüdjad – Knot padjad  Design House Stockholmilt.

Tile padjad – tootja: Muuto

Eclectic padjad – tootja: HAY

Dot padjad – tootja: HAY

Knot diivanipadjad Nest diivanil – tootja: Desing House Stockholm

Ka pleedi saab sisustuselemendina kasutada. Loom pleedid Muutolt on saadaval erinevates värvivalikutes.

Loom pleed Fiber tugitoolil – tootja: Muuto

Vaipadega saab ruumile lisada värvi, muuta see soliidsemaks või hoopis vastupidi – mängulisemaks. Muuto villast valmistatud Ply vaibad mõjuvad lihtsalt, kuid samas elegantselt. Sama tootja kalasabamustrilised villased Varjo vaibad lisavad ruumile soliidsust ja rahulikkust.

Varjo vaip, Connect diivan, Airy diivanilauad, Oslo tugitool, Stacked riiulid, Leaf põrandalamp – tootja: Muuto

Ply vaibad, Visu tool, Leaf põrandalamp – tootja: Muuto

Rahulikes toonides on ka Design House Stockholmi vaibad Fields ja Björk, millega saab tänu paljudele suurustele sisustada nii suuremat elutuba kui ka kitsamat esikut.

Björk vaibad ja Björk istumisalused – tootja: Design House Stockholm

Fields vaibad ja Fields istumisalused – tootja: Design House Stockholm

Magamistoale saab uue välimuse anda uue voodipesuga. HAY valikust leiab mitme värvikombinatsiooniga Rest voodipesusarja.

Rest voodipesu – tootja: HAY

Korrastatud ilme saab magamistoale luua voodikattega – sellised on näiteks HAY Mega Dot ja HAY Polygon.

Mega Dot voodikate – tootja: HAY

Polygon voodikate – tootja: HAY

Kui tahaks vannituba natuke värskendada, võib piisata uutest efektsetest rätikutest. Alati on kindla peale minek vahvlimustriga Waffle rätikud HAYlt.

Waffle rätikud – tootja: HAY

Kes aga igatseb vannituppa rohkem värve ja ekstravagantsust, sellele sobib hästi uus He She It rätikute kollektsioon HAYlt.

He She It rätikud – tootja: HAY

Ka köögis võib hakkama saada vähesega – uued köögirätikud võivad kogu köögi elama panna. HAY Tea köögirätikud on just sellised, mida tasub köögis nähtaval kohal hoida.

Tea köögirätikud – tootja: HAY

Tänu materjalide omaduste arengule saab tekstiilidega täiendada ka õueala. Taani tootja Cane-line valikust leiab õue mõeldud Defined vaibad ja Scatter diivanipadjad, mis ei karda põhjamaist vihmast suve ning muudavad rõdu, terrassi või aia hubasemaks ja mugavamaks. Nii vaibad kui diivanipadjad on saadaval erinevates toonides, sh selle hooaja trendivärvides.

Scatter diivanipadjad moodulitest koosneval Conic õuediivanil; diivani ees ja kõrval Time Out diivanilaud, On The Move abilaud, Divine tumba ja Core tool – tootja: Cane-line

Defined õuevaip, Scatter diivanipadi, Divine tumba, On The Move abilaud, Parc kiiktool, Parc pink – tootja: Cane-line