fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel sisustas istemööbliga G4S Eesti peahoone

ELKE Mööbel sisustas istemööbliga turvafirma G4S uue peahoone Tallinnas. Sisearhitektuurse lahenduse autoriks oli Sisearhitektuuribüroo VLS.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul on G4Si uue peahoone istemööbli, seal hulgas kontori-, nõupidamisruumide, kliendi-, ootealade ja kohvikutoolide peamisteks märksõnadeks kasutusmugavus ja kõrge kvaliteet. „Kontoritoolid EVERYis1 saksa tootjalt Interstuhl ning sama tootja seisuabitoolid Bimos Fin teevad G4Si vastavatud hoones oma debüüdi – need on Interstuhli kõige uuemad mudelid, mida Eestis mujal veel ei ole,“ räägib Siigur.

Lisaks Interstuhli toodetele on G4Sis esindatud ka itaalia tootja Kastel kontori- ja hispaania tootja Sancal pehme mööbel.

Sisearhitektuuribüroo VLS esindaja Peeter Klaas räägib, et valik Interstuhli kontoritoolide kasuks langes tänu toolide ratsionaalsele ning omanäolisele kujundusele, piisavatele reguleerimisvõimalustele ning mõistuspärasele hinnale. „Seisuabitoolid Bimos Fin intrigeerisid oma radikaalse lähenemisega tavapärasele istmeformaadile. Kasteli ning Sancali tootevalikust leitud tooted on komplekteeritud selliselt, et kogu hoone istemööbel moodustab esteetilis-tehniliselt pädeva terviku,“ lisab ta.

AS G4S Eesti haldusosakonna juhataja Andres Pastaruse sõnul sai peamaja mööblilahendus nägus, mugav ja terviklik. „Arvestades, et töö G4Si peamajas käib ööpäevaringselt, olid nõuded mööblile kõrged. Mul on hea meel öelda, et G4Si tööpere tagasiside uuele istemööblile ja ka kogu maja sisutusele on suuresti positiivne – kiidetakse toolide ergonoomilisust ning nägusat disaini,“ selgitab Pastarus.

Elke_Moobel_G4S_foto_autor_Taavi_Leppiman (1)          Elke_Moobel_G4S_foto_autor_Taavi_Leppiman (2)

Elke_Moobel_G4S_foto_autor_Taavi_Leppiman (3)          Elke_Moobel_G4S_foto_autor_Taavi_Leppiman (4)

Fotod: Taavi Leppiman