fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbli salong nüüd uues asukohas

ELKE Mööbel avas Disainiöö nädalal septembris uue salongi, mille väljapanekus leiavad lisaks suurematele mööbliesemetele oma koha ka aksessuaarid. Salongi uueks aadressiks on Tedre 55, Tallinn.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul oli kolimise peamiseks põhjuseks soov väljapanekut laiendada. „Paljud tootjad, keda esindame, on läinud järjest rohkem seda teed, et pakkuda lisaks suurtele mööbliesemetele ka mitmesuguseid aksessuaare,“ räägib Siigur.

Siigur toob näidetena välja Taani menukad tootjad Muuto ja Hay, kes pakuvad lisaks istemööblile, laudadele, riiulitele ja valgustitele palju muud väiksemat kodu ja kontori jaoks vajalikku – seal hulgas vaipu, mitmesuguseid tekstiilitooteid, peegleid, nagisid, kausse, vaase, vannitoatarvikuid jpm. „Uus, senisest suurem ja avaram salong võimaldab valikut laiendada ja seega tooteid paremini esitleda, et kõik vajalik oleks kiirelt leitav,“ lisab ta.

Salongi avamisest võttis Disainiöö raames osa noor Rootsi mööblidisainer Johan Lindstén, kes on teinud koostööd paljude nimekate tootjatega, sh Johanson, Cappellini. Lindstén rääkis lähemalt trendidest, trendide loomisest ja enda loodud toodete sünnilugudest. Laiemat tuntust on talle toonud Johansonile loodud akustilised paneelid Beehive, Pebble, Moon ja Leaves. Tema poolt Johansonile loodud tugitool Haddoc oli laupäeval, 19. septembril müügis heategevuslikul Disainioksjonil.

Uus ELKE Mööbli salong asub Tallinnas Kristiines Sõpruse puiestee ja Tedre tänava nurgal aadressil Tedre 55. Autoga tulijad saavad parkida salongi juurde tõkkepuu taha tähistatud parkimiskohtadele, tõkkepuu avaneb automaatselt.

ELKEMoobel1  ELKEMoobel4

ELKEMoobel5  ELKEMoobel6