fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel aitas sisustada legendaarse Pärnu mudaravila

Juunis avati pärast põhjalikku renoveerimist Pärnu ajaloolises mudaravila hoones Hedon SPA & HOTEL. Spaahotelli sisustas toolide, laudade ja diivanitega ELKE Mööbel. Sisearhitektuurse lahenduse autoriteks on Vaikla Stuudio sisearhitektid Urmo ja Tüüne-Kristin Vaikla.

Sisearhitekt Urmo Vaikla sõnul saavad Hedonis endise mudaravila hoone näol kokku vana ning juurdeehitatud hotelli- ja restoraniosa näol uus arhitektuur. „ELKE Mööbli tarnitud istemööbel sobis oma modernsusega neid kahte üheks tervikuks liitma. Valitud tooted on heaks kontrastiks vanale arhitektuurile,“ räägib Vaikla.

Hedonis kasutatav istemööbel on suures osas pärit Hispaania mööblitootjatelt Sancal ja Mobles114, mööblivalikus on esindatud ka Itaalia tootjad Pedrali ja Contral ning Tšehhi tootja TON. ELKE Mööbli tegevjuht Siim Siigur toob toodetest esile hotelli sviitides ja fuajees olevad toolid Tea ning restoranitoolid Midori Sancalilt, samuti spaas kasutatavad toolid OM Mobles114-ilt, mida saab kasutada ka välitingimustes. „Saime selles projektis edukalt näidata ELKE Mööbli pakutavat laia tootevalikut,“ lisab ta.

Hedon SPA & HOTEL tegevjuhi Cardo Remmeli sõnul on hotelli sooviks pakkuda oma külalistele muretut ja õdusat puhkust, mistõttu on pisimgi detail oluline. „Seetõttu olid meie nõudmised mööblile väga kõrged. Täna võime öelda, et kõik valitud toolid, lauad ja diivanid meie numbritubades, restoranis, spaas ja üldkasutatavates ruumides toetavad meie eesmärke ning lisavad legendaarsele mudaravilale kaasaegsust.“

Sancal_Midori          Sancal_Tea_1