fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Disainisõbra 13 uue aasta lubadust

Aasta esimene kuu on suurepärane aeg seada endale uued eesmärgid, millega muuta ennast rõõmsamaks. Koostasime inspiratsiooniks nimekirja kodu ja sisustamisega seotud uue aasta lubadustest neile, kes veel otsivad ideid muutusteks.

1. Vali uus lemmikvärv ja muuda see kodus nähtavaks. Kiirelt saab seda teha paljudes värvitoonides saadaval olevate sisustustekstiilidega, näiteks Muuto Ripple pleedide ja HAY Dot diivanipatjadega.


2. Ole organiseeritud. Anna ära asjad, mida sa enam ei kasuta ning leia vajalikele esemetele riiulis, kapis või sahtlis kindel koht. Suureks abiliseks võib osutuda palju mahutav Restore säilituskorv Muutolt.


3. Kata laud pidulikult ka argipäevadel. Aida RAW Northern Green ja LIND DNA Curve nõud sobivad ühtmoodi hästi lauale pidulikel sündmustel ja ka argipäevadel.


4. Ümbritse ennast lõikelilledega aastaringselt. Värsked lilled vaasis muudavad kodu hetkega hubasemaks, värvilisemaks ja kindlasti rõõmsamaks. Mitmes suuruses ja toonis vaase leiab näiteks HAY Colour ja Muuto Silent sarjadest.


5. Lisa rohelust igasse tuppa. Aseta lillepotte aknalaudadele, põrandale, riiulitele, kummutitele jm. Tavapärasemast erinevaid lahendusi leiab näiteks ferm LIVING taimekastide ja erinevatel kõrgustel postamentidega Menu Wire sarja valikust.


6. Lisa sisustusaksessuaaridega rohkem isikupära. Igal pereliikmel võiks näiteks olla oma nimetähega Design Lettersi kruus või telefonilaadija.


7. Ära jää hiljaks. Kui kipud hilinema, märgi kohustused hoolikalt kalendrisse ja varu tegevusteks või kuhugi jõudmiseks rohkem aega. Stiilselt saab seda teha Design Lettersi kalendermärkmike ja seinakalendritega, Menu Tumbler, Nomoni OJ ja HAY Analog kelladega.


8. Muuda elutuba ideaalseks lebotamise pesaks. Vaheta vana ja väsinud diivan uue vastu, soeta juurde tumbad, kuhu on mõnus jalgu toetada, lisa veelgi mõnusamaks olemiseks patju ja pleede. Diivani osas on headeks valikuteks Mags HAYlt ja Tiptoe Sancalilt, mille erinevatest moodulitest saab kokku panna oma unistuste diivani.


9. Tee esik korda. Täienda vajadusel nagide ja riidepuude varusid ning tekita võtmetele oma koht, et nende leidmine oleks alati kiire ja valutu. Kui koridor vajab põhjalikumat uuendamist, tasub uurida String Systemi mooduleid. Kui tarvis väiksemaks ulatuses muudatust, saab appi võtta The Dots nagid Muutolt.


10. Ümbritse ennast valgusega. Lisa lampe erinevatele kõrgustele – soeta juurde põranda- ja seinavalgusteid, lisa meeleolulampe ka aknalaudadele. Headeks näideteks on Flowerpot laualamp &traditionilt ja kahte suunda valgustav Beam lambike Muutolt.


11. Lisa küünaldega meeleolu ja hubasust. Küünlavalgus muudab ruumid hetkega hubasemaks ja soojemaks. Ajatu disainiga küünlahoidjateks on näiteks Balance ferm LIVINGult ja Kubus by Lassenilt.


12. Tee töölaud korda. Kirjatarbeid, pabereid ja muud olulist saab laual mugavalt hoiustada erinevatel alustel, karpides ja topsides. Tööriistakasti meenutav praktiline Tool Box HAYlt mahutab palju, kuid võtab laual vähe ruumi.


13. Istu õigesti. Kui sul on istuv töö, tee enda tervisele teene ja seadista oma töötool täpselt enda järgi. Jälgi ka, et sinu istumisasend püsib õige, arvutiekraan on silmade suhtes õigel kõrgusel ja tunned end mugavalt. Nutikaks abiliseks on töötoolide tootja Interstuhli loodud sensor S4.0, mis kinnitatakse töötoolile. Andur jälgib tooli kasutaja istumisharjumusi ning annab sellest lähtuvalt läbi arvutiprogrammi kasutajale märku istumisasendi korrigeerimiseks ja soovitusi liikumiseks.