fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Alanud aasta sisustustrendid

Alanud aasta on endaga kaasa toonud mitmed tuttavad trendid varasemast ajast, kuid lisaks nendele on esile tõusmas ka uued ideed. Mitmed neist on jõudnud juba ka ELKE Mööbli sisustussalongidesse.

Selle aasta värvitoonide palett on pastelne ja kirju. Värvidest on jätkuvalt populaarne punane ja selle erinevad varjundid, seal hulgas terrakota-punane, lõheroosa jt. Samuti on palju näha ka mahedat rohelist, beeži ja nude-tooni.

Trendivärvides mööblit, valgusteid ja aksessuaare leiab kõigil tuntud Põhjamaade tootjatel. Üheks selliseks on Muuto, kelle roosas toonis saadav diivan Compose on ruumikas, ilusate proportsioonidega, ühtviisi õhuline kui ka mõjuv.

Foto: Compose diivan koos Halves ja Around diivanilaudade ja Unfold laelambiga – tootja: Muuto

Muuto silikoonist Unfold valgusti on samuti saadaval kõigis trendivärvides, seal hulgas terrakota-punases ja nude-toonis.

 

Fotod: Unfold rippvalgusti – tootja: Muuto

Ka ferm LIVINGu valikust leiab rohkelt hooaja kuumemaid värve. Lisaks valgustitele, aksessuaaridele ja mööbliesemetele leiab neid ka sisustustekstiilides – näiteks kahepoolse Nomad vaiba üheks kombinatsiooniks on hele ja tume roosa.

Foto: Nomad vaibad ja Bau taimepott – tootja: ferm LIVING


Materjalidest püsivad puit, samet ja marmor endiselt aukohal. Headeks näideteks on praktiline Posea pink Bolialt, mis lisab interjööri tänu sametile tubli annuse elegantsust ja luksuslikkust. Puidust Aura kummutitesari Trekult mõjub ühel ajal retrolikult ja ajatult.

Foto: Posea pink – tootja: Bolia

Foto: Aura kummut – tootja: Treku


Vormidest on selle aasta trendiks lopsakus ja geomeetrilised jooned. Lopsakat disaini väljendavad näiteks uus moodudiivan Eave Menult ja erinevates suurustes Round tumbad ferm LIVINGult. Geomeetrilist joont esindab Louis Poulseni uus valgustitesari YUH, kuhu kuuluvad põranda-laua- ja seinavalgustid.

Foto: Mooduldiivan Eave – tootja: Menu

Foto: Round tumbad – tootja: ferm LIVING

Foto: Yuh valgustitesari – tootja: Louis Poulsen


Üheks selle aasta märksõnaks on kindlasti peeglid, mida leiab sel aastal kõigis suurustes kõigi suuremate tootja valikust. Uudisena on Muuto suuremate Framed peeglite kõrval müügile toonud Mimic lauapeegli, &tradition on valikusse lisanud moodulitest kokku pandavad ajatud Amore peeglid.

Foto: Mimic lauapeegel – tootja: Muuto

 

Foto: Amore peeglid – tootja: &tradition


Jätkuvalt püsib sisustustrendide seas multifunktsionaalsus – ühele tootele on lisatud täiendavaid ülesandeid, mis aitab ruumi oskuslikumalt kasutada. Heaks näiteks on ferm LIVING korvid, mida saab tänu kaanele kasutada ka diivanilauana.

Foto: Wire Basket säilituskorvid/abilauad – tootja: ferm LIVING


Valgustite osatähtsus on jätkuvalt kasvamas ja järjest rohkem leiab valikust meeleoluvalgusteid, mis muudavad ruumi valguse mitmekihilisemaks ja hubasemaks. Üheks selliseks on kujult vanaaegset õlilampi meenutav JWDA meeleoluvalgusti Menult, mis sobib ühtmoodi hästi öökapile, aknalauale või riiulisse.

Foto: JWDA valgusti – tootja: Menu

Turn On valgusti HAYlt mahub tänu väikestele mõõtmetele valgust andma ka riiulisse. Keeratav põhi toimib dimmerina, millega saab valguse tugevust reguleerida.

Foto: Turn On valgusti – tootja: HAY

Autor: ELKE Mööbel. Lugu ilmus Sisustusweb.ee-s 25.01.2018