DISAINIÖÖ 2022: ELKE Mööbli x HAY ühisüritus 21. septembril

Ootame kõiki disainihuvilisi kolmapäeval, 21. septembril kl 16-18 ELKE Mööbli Järve Tornides asuvasse sisustussalongi tutvuma HAY viimaste kollektsioonide uudistoodete ja trendidega.

Osalemine on avatud kõigile huvilistele! Palun anna oma tulekust teada meilile elke@elkemoobel.ee


XVII Disainiöö raames toimuval esitlusel tutvustavad HAY esindajad Susanne H. Østergaard ja Anna Skou läbi erinevate toodete tänaseks Põhjamaade üheks suurimaks sisustusbrändiks kasvanud HAY peamist eesmärki - muuta igapäevased esemed läbi disaini ja teostuse uuenduslikuks ning ajatuks. 

Üheks selliseks tooteuudiseks on ajatu disainiga toolidest ja laudadest koosnev Julien Renault’ poolt HAYle disainitud Pastis sari, mis mõeldud kestma aastakümneid. 

Pastis sarja toolid ja lauad, Pao rippvalgustid / HAY

Üritusel saab lähemalt tutvuda ka Doshi Levieni, Ronan ja Erwan Bouroullec’ ja paljude teiste nimekate disainerite poolt HAYle loodud mööbliesemete, valgustite ning sisustusaksessuaaridega.

Balcony välimööbel ja Quilton diivan / HAY

HAY aksessuaaridevalik


Kõigi kohaletulnute vahel läheb loosi HAY 20ndaks sünnipäevaks välja antav eksklusiivne disainiraamat, mille on kokku pannud HAY asutajad Rolf ja Mette Hay ning kus võetakse kokku HAY edulugu läbi toodete, intervjuude ja sündmuste. Raamat ilmub oktoobris.


HAY laiast tootevalikust leiab rohkelt mööblit, valgusteid ja mitmesuguseid sisustusaksessuaare, mille laia valikuga saab tutvuda ELKE Mööbli sisustussalongis ja e-poes.