DISAINIÖÖ 2020: virtuaalne külaskäik ferm LIVINGusse 18.09

Järjekorras juba viieteistkümnes Disainiöö festival on peatselt algamas ja ELKE Mööbel on taas uhke festivalisatelliit! Disainiöö raames kutsuvad ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd ferm LIVING kõiki disainihuvilisi reedel, 18. septembril kl 15-16 virtuaalsele külaskäigule ferm LIVINGusse Kopenhaagenisse!

ferm LIVINGus võõrustab meid armastatud disainibrändi ferm LIVING asutaja ja loovjuht Trine Andersen, kes räägib, kuidas on ferm LIVING kasvanud ideest üle maailma tuntud sisustusbrändiks, kuidas tooted sünnivad ning mis on tänased sisustusmaailma trendid ja uudised.

Osalemine on avatud kõigile huvilistele, kuid palume oma osalemissoovist meile teada anda hiljemalt 15. septembril meilile elke@elkemoobel.ee, et saaksime saata täpsemad virtuaalse kohtumise üksikasjad.

Taanist pärit aksessuaaride, valgustite ja mööbli valmistaja ferm LIVINGu valikust leiab kõike alates aksessuaaridest mööbli ja valgustiteni. Eraldi tähelepanu on suunatud lastele mõeldud toodetele. Põhjamaise disainikeelega tooted on valmistatud käsitöö traditsioone ja kõrget kvaliteeti silmas pidades.