fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Valik &traditioni tooteid novembri lõpuni -25%

Novembri lõpuni kehtib ELKE Mööbli püsiklientidele -25% soodustus valitud &traditioni toodete tellimustele. Kõigi kampaaniahinnaga toodetega saab lähemalt tutvuda ELKE Mööbli salongides – sisustussalongis aadressil Tedre 55, Tallinn (E-R kl 10-19 ja L kl 11-15) ja projektimüügisalongis aadressil Rästa 18, Tallinn (E-R kl 10-18).

Novembri lõpuni saavad ELKE Mööbli püsikliendid 25% soodsamalt soetada järgmiseid tooteid:


Column JA1 ja Column JA2 seinariiulid. Briti disainer John Astbury on riiuleid luues mänginud proportsioonide, pinnatekstuuride ja materjalidega – tulemuseks on kaks riiulit, mis on inspireeritud klassikalisest arhitektuurist. Tegu on kahe erineva, ent samas harmoonilises koosluses oleva riiuliga, millest suurem on pikliku vormiga ja õrnalt kumerate nurkadega ning väiksem on täiuslikult ümmargune. -25% kampaaniahind püsikliendile novembri lõpuni 111.60€ (JA1) ja 254.70€ (JA2) (tavahinnad 148.80€ ja 339.60€)


 

Flowerpot rippvalgustid. Verner Pantoni poolt 1968. aastal loodud hipiajastut sümboliseerivad valgustid on tõusnud õigustatult kõige armastatumate disainiikoonide sekka. Valikus väga laias värvivalikus ja kolmes suuruses. -25% kampaaniahind püsikliendile novembri lõpuni alates 172.80€ (tavahind alates 230.40€)


In Between toolid. Sami Kallio toolid on ühtaegu konkreetsed ja õhulised – seljatoe selge vorm pakub kindlat tuge, kuid lisatud avaused muudavad kogu ilme hetkega kergeks ja õhuliseks. Valikus ilma polsterdatud istmeta (SK1), kangaga ja nahaga polsterdatud istmega (SK2). -25% kampaaniahind püsikliendile novembri lõpuni alates 296.10€ (tavahind alates 394.80€)

In Between lauad. In Between lauad võtavad vähe ruumi ja sobituvad erinevatesse interjööridesse. Tänu saledale siluetile ja kaunistuste puudumisele saab laua ümber paigutada iga disainiga toole, kuid kõige parema koosluse saab luua In Between toolidega. Valikus on mitmes suuruses ümmarguse ja ristkülikukujulise lauaplaadiga ning neljal jalal ja keskjalal mudelid. -25% kampaaniahind püsikliendile novembri lõpuni alates 664.20€ (tavahind alates 885.60€)


Develius mooduldiivanid. Hollandi disaineri Edward van Vlieti loodud lopsakas mooduldiivan koosneb justkui kolmest ülisuurest pehmest ja luksuslikust padjast. Kampaaniahind rakendub kümnele Develiuse valmiskonfiguratsioonile, valida saab viie kanga vahel. Kanga toonide seast leiab kahte eri varjundiga halli (Fiord 151 ja Ruskin Zirconium), helebeeži (Ruskin Silver Birch), beeži (Ruskin Elk) ja hallikasbeeži (Ruskin Nori). -25% kampaaniahind püsikliendile novembri lõpuni alates 2349.90€ (tavahind alates 3133.20€)


* Tavaklientidele rakendub -20% soodustus.