fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Taani disainmööbli tootja HAY nüüd Eestis

ELKE Mööbel tõi Eestis esmakordselt müügile tuntud Taani ettevõtte HAY rikkaliku tootevaliku. ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul on HAY suurim väärtus väga lai mööbli ja aksessuaaride valik, mille seast leiab kõik vajaliku kodu sisustamiseks. Samuti leiab rohkelt suuremaid ja väiksemaid tooteid, mis mõeldud kontoritesse ja ühiskondlikesse ruumidesse.

Laia valikut HAY mööblit, valgusteid ja aksessuaare saab näha ja kaasa osta ELKE Mööbli sisustussalongides – kodusisustussalongis ning kontori ja avaliku ruumi sisustussalongis

Tootevalikusse kuuluvad diivanid, toolid, lauad, riiulid, valgustid, vaibad, mitmesugused tekstiilitooted, sh voodipesu, voodikatted, köögirätikud, diivanipadjad, aksessuaaridest nagid, lõikelauad, peeglid, nõud, mitmesugused kontoritarbed, vannitoatarvikud jpm.

HAY toodete disain teeb kummarduse Taani mööblidisaini kuldsele ajastule eelmise sajandi keskpaigas. „50ndad-60ndad olid aastad, mis mõjutasid tugevalt seda, mis veel tänagi eristab Taani disaini muust maailmast. Samuti aitas see kaasa mõttemallile disaintoodetest kui igapäevastest tarbeesemetest,“ räägib Siigur.

Seda filosoofiat rakendab tema sõnul ka HAY. „Nende tooted on väga erinevast hinnaklassist, see asjaolu muudab eksklusiivse disaini rohkematele huvilistele kättesaadavaks,“ lisab ta.

Hay - Mags Steelcut Trio 153, Colour Carpet 01  Hay - Mags Soft Divina Melange 120 -1