fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Praktiline ja pilkupüüdev seinariiul sobib igasse ruumi

Väike seinariiul on praktiline ja paindlik mööbliese, mida võib paigutada igasse ruumi mitmeks otstarbeks – nii kööki, kodukontorisse, esikusse kui elu-, vanni- ja magamistuppa, millest viimases võib see täita ka öökapi eesmärki. Väikesed riiulid on suurepärane lahendus väikestele pindadele, kuid mitme riiuli grupeerimisel saab moodustada ka suurema riiulite ansambli.

ELKE Mööbli sisustussalongi valikust leiab mitmeid põnevaid skandinaavialiku joone ning pilkupüüdvate vormidega riiuleid, millest igaüks peaks leidma endale sobiva  – vastavalt maitsele, eesmärgile ja interjöörile.


Taani disainifirma Muuto seinale kinnitatav riiul Folded, mis valik täienes äsja uute värvie ja suurustega, jätab mulje, et see on paberist kokku volditud, kuid tegelikult on valmistatud metallist, jättes seejuures õrna ja õhulise mulje.

Folded riiulid on saadaval mitmes värvitoonis ja suuruses, lisades kodu- või kontoriruumidesse põnevaid hoiustamisvõimalusi. Kasutusvõimalusi avardavad riiuliga kaasa tulevad kaks riputuskonksu.

Folded riiulid. Tootja Muuto


Juba ikooniks saanud ja tänavu 70. juubelit pidava Rootsi päritoluga String riiulisüsteemide perekonda kuulub ka kõige pisem liige – seinariiul String Pocket. Nagu nimigi ütleb, on tegu kompaktse riiuliga, millel on lai valik värve ja materjale ning mida saab mitmel viisil vastavalt interjöörile kombineerida.

Pocketeid saab ka omavahel liita ja seeläbi riiulit vajadusele vastavalt suuremaks kasvatada.

String Pocket riiulid. Tootja String


Taani disainifirma Menu seinariiul Cage on loodud kaunistama igavaid ja tühje ruume – näiteks esikut, kus puidust valmistatud korvike on ideaalne võtmete või päikeseprillide hoiustamiseks. Kui puidust kaas üles tõsta, mahutab see ära ka mütsid-kindad-sallid. Samuti sobib riiul hästi ka magamistuppa öökapi asemele.

Cage korvide loomisel on inspiratsiooni ammutatud inimkäitumisest – sellest, kuhu me kodudes omi asju asetame ja hoiame. Korvid kannavad endas esteetika kõrval ka tugevat funktsionaalset ambitsiooni, lisades interjööri paraja annuse karakterit. Korv on saadaval mustas ja valges värvitoonis ja selle on Menule disaininud Form Us With Love disainistuudio.

Cage riiul. Tootja Menu


Menu seinariiuli Fungi saamislugu tõestab, et inspiratsioon võib meid tabada kõige ebatavalisemates kohtades ja olukordades. Fungi “ujuvate” riiulite idee tekkis Norra disainiduol Gridy’l, nähes puutüvest välja kasvavaid seeni. Riputa see minimalistlik, kuid samas efektne riiul magamistoa seinale, eksponeerimaks oma lemmikesemeid, või kööki, et tuua kunstipäraselt välja näiteks puuvilju.

Tammepuidust riiul on saadaval kolmes suuruses ja värvitoonis – naturaalne ja tume tamm ning must.

Fungi riiul. Tootja Menu

Fungi riiulid. Tootja Menu


Taani disainifirma ferm LIVINGu seinariiul Pujo võlub oma lihtsa siluetiga ning geomeetrilised vormid lisavad riiulile skulpturaalsust. Metallist või puidust riiul on saadaval mustas värvitoonis.

Pujo seinariiul ja Socket High rippvalgusti. Tootja ferm LIVING


ferm LIVINGu vannitoariiul Bathroom Shelf mahutab ideaalselt ilutooted, lemmikparfüümid või väikesed dekoratsioonid. Riiul sobitub suurepäraselt nii modernse kui ka klassikalisema interjööriga vannituppa.

Bathroom Shelf riiul, rätikuhoidja ja Wall Box riiul. Tootja ferm LIVING


ferm LIVINGu musta värvi tammespooniga kaetud seinariiul Shelf on elegantne ja kaunis, sobitudes igasse ruumi. Unikaalse koosluse saavutamiseks kombineeri omavahel mitu riiulit.

Shelf riiulid. Tootja ferm LIVING


Taani disainifirma LIND DNA eesmärgiks on luua praktilisi, esteetilisi, mobiilseid ja multifunktsionaalseid tooteid, mida on mugav kasutada ning rõõm silmale vaadata. Ka Curve seinariiulid kannavad kõiki neid väärtusi.

Curve seinariiul. Tootja LIND DNA


Taanist pärit disainistuudio &traditioni jaoks loodud Column JA1 ja JA2 riiulite puhul on Briti disainer John Astbury mänginud proportsioonide, pinnatekstuuride ja materjalidega – tulemuseks on kaks riiulit, mis on inspireeritud klassikalisest arhitektuurist. Tegu on kahe erineva, ent samas harmoonilises koosluses oleva riiuliga, millest suurem on pikliku vormiga ja õrnalt kumerate nurkadega ning väiksem on täiuslikult ümmargune. Riiulid on saadaval käsitsi lihvitud ja vahatatud pinnaga alumiiniumist või õlitatud pähklipuidust.

Column JA1 seinariiul ja Copenhagen seinalamp. Tootja &tradition

Column JA2 seinariiul ja Journey meeleoluvalgusti. Tootja &tradition