fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Plant Box – mitte ainult taimekastid

Sel sügisel oma kolmandat sünnipäeva tähistanud ferm LIVING Plant Box taimekastid on tõenäoliselt selle Taani sisustusbrändi üks tuntumaid ja armastatumaid tooteid. Kolme aasta jooksul on ühest mudelist saanud sari, millega saab muuta igas suuruses kodu (ja miks mitte ka kontori, kohviku ja muu ilusa ruumi) mõnusalt roheliseks.

Jalgadel Plant Box taimekastid, Bau lillepott ja Pot lillepott. Tootja ferm LIVING

Täna kuulub sarja neli mudelit – ristkülikukujulised jalgadel Plant Boxid, ümmargused jalgadel Plant Box Roundid, ilma jalgadeta väiksemad taimekastid ja seinale kinnitatavad Wall Boxid.

Plant Box taimekastid. Tootja ferm LIVING

Seinale kinnitatavad Wall Box taimekastid. Tootja ferm LIVING

Plant Box Round taimekast. Tootja ferm LIVING

ferm LIVING taimekastide võimalused on lõputud. Näiteks saab muuta jalgadel taimekasti väikeseks vaheseinaks, kui asetada sinna tihedad ja kõrgemad taimed. Samuti saab seda kasutada aknalaua asemel, kui aknalauad on lillepottide jaoks kas liiga kitsad või puuduvad nad näiteks katuseakende korral sootuks.

Plant Box taimekast. Tootja ferm LIVING

Ühe nutika võimalusena saab taimekasti kasutada mitte ainult lillepottide, vaid ka paljude oluliste esemete hoidmiseks. Seetõttu sobivad need magamistuppa öökapiks, koridori võtmete ja mütsid-sallide-kinnaste hoidjaks, elutuppa baarikapi asendajaks, kööki maitsetaimede ja –ainete ning vannituppa šampoonide ja palsamite hoidmiseks jpm.

Plant Box Small taimekast. Tootja ferm LIVING

Seinale kinnitatav Wall Box kast, rätikuhoidja ja vannitoariiul. Tootja ferm LIVING

Plant Box Round taimekast. Tootja ferm LIVING

Jalgadel taimekastidele saab juurde soetada ka katte, mille tõttu saab neid kasutada vajadusel abilaudade või täiendava riiulipinnana.

Tule tutvu kõigi taimekasti mudelitega ELKE Mööbli sisustussalongis ja vali oma lemmik.