fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Lillepotid, mis muudavad sind hetkega taimefänniks

Rohelus toas on juba aastaid palavalt armastatud sisustustrend, mis kogub järjest rohkem poolehoidu. Moes olevad taimed ulatuvad seinast seina – alates dekoratiivsetest lilledest kuni kõrrelisteni. Uuemaks trendiks on köögiviljad, mida saab väga edukalt ka potis kasvatada.

Kui lillepottide varu vajab uuendamist, tasub sammud seada ELKE Mööbli sisustussalongi, kust leiab rohkelt uusi lemmikuid, mis muudavad sind koheselt suureks taimefänniks.


Kahes suuruses ja mitmes kaunis pastelses värvitoonis ferm LIVING Bau lillepotid sobivad ühtmoodi hästi nii väiksematele kui ka päris suurtele taimedele. Tänu jalgadele sobivad need ka põrandaküttega kodudesse, kus muidu lillepotte põrandale ei saa panna. Bau potid ei karda ka külma, mistõttu saab neid ka õues kasutada.

Bau lillepotid ja Bau kastekann. Tootja ferm LIVING


Sel kevadel täienes ferm LIVINGu Bau sari rõdudele mõeldud Bau Balcony Box taimekastidega, mis on sarnaselt sama sarja lillepottidega saadaval ilusates toonides. Paraja suurusega taimekaste on rõdu äärele kerge kinnitada.

Bau Balcony Box taimekast. Tootja ferm LIVING


Menu Wire lillepottidesse saab istuda nii väiksemaid kui ka suuremaid taimi. Lillepotihoidjad on saadaval kolmel kõrgusel, tänu millele saab taimi erinevatele tasanditele paigutada ja seetõttu lopsakuse muljet suurendada. Wire lillepotid on mõeldud toas ja õues kasutamiseks.

Wire Pot lillepotid. Tootja Menu


Lopsakaid oaase saab luua ka ferm LIVING uute Hourglass lillepottidega. Efektselt suurtes mõõtudes volüümikaid metallist lillepotte saab kasutada mõlemat pidi, mis võimaldab luua rohelust mitmel tasandil. Sarnaselt Menu Wire lillepottidele saab Hourglasse kasutada toas ja õues.

Hourglass lillepott ja Dora stange. Tootja ferm LIVING

Hourglass lillepotid ja Bau kastekann. Tootja ferm LIVING


Ajatuks valikuks on ferm LIVING jalgadel Plant Box taimekastid, mis on saadaval ristkülikukujulisena ja ka ümmargusena. Valikust leiab ka sangadega taimekastid, mida on hea aknalaule või riiulisse paigutada, ning seinale kinnitatavad versioonid.

Jalgadel Plant Box. Tootja ferm LIVING

 

Plant Box Round. Tootja ferm LIVING

 

Sangadega Plant Box Small. Tootja ferm LIVING

 

Seinale kinnitatavad Wall Box taimekastid. Tootja ferm LIVING


Väiksemas ruumis, kus lillepotte ei saa panna aknalaudadele või põrandale, saab rohelust tekitada ferm LIVINGu valikusse kuuluvate lakke riputatavate Hanging Deco Pot lillepottidega.

Hanging Deco Pot lillepott ja Plant Box Round taimekast. Tootja ferm LIVING


Kõige laiemat suuruste- ja värvivalikut pakuvad tuppa ja õue sobivad HAY lillepotid, mis on valmistatud väga vastupidavast tehiskivist.

Lillepotid. Tootja HAY

 

Lillepott. Tootja HAY


Tutvu laia lillepottide valikuga ELKE Mööbli sisustussalongis (Tedre 55, Tallinn).