fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ferm LIVINGu uus kollektsioon lähtub disainist ja funktsioonist

Kopenhaagenist pärit populaarse sisustusbrändi ferm LIVINGu selle aasta kevad/suve kollektsiooni kuuluvates mööbliesemetes, valgustites ja sisustusaksessuaarides on kesksel kohal skandinaavialik meelelaad, mille abil saab luua ruumi, mille üle tõeliselt rõõmustada – kus saab olla meie ise ja nautida kõiki mugavusi. ferm LIVING peab kodu väljanägemise kõrval sama oluliseks – kui mitte olulisemakski – tunnet ja meeleolu, mis seal valitseb.

Uute toodete seast, millest paljud jõuavad peatselt ka ELKE Mööbli sisustussalongis müügile, leiab tooteid kõikidesse tubadesse.


Esik – kodu visiitkaart

Esik loob kodust esimese mulje. Et see emotsioon oleks positiivne, on ferm LIVING loonud esikusse pilkupüüdva disainiga funktsionaalse mööbli ja aksessuaaride kollektsiooni, kust leiab muuhulgas Pujo Coat Stand nagi, mille võluvalt lihtne siluett teeb sellest praktilise, ent efektselt skulptuurse eseme. Place Bench ei ole vaid istumiseks, vaid on kui omaette kunstiteos, mis muudab koheselt kogu esiku muljet.

Pujo Coat Stand nagi ja Place Bench pink on ühtteaegu nii elegantsed, dekoratiivsed ja praktilised


Elutuba – sotsiaalne kogunemispaik

 Pärast pikka tööpäeva on tavaliselt elutuba koht, kus kõige rohkem aega veedetakse. Rico sarja diivanid on ideaalsed, millel üksi kerra tõmmatult mõnuleda või pere või sõpradega kokku koguneda ja kvaliteetaega veeta. Sarjas on kolme- kui ka neljakohalised diivanid ning tugitool. Diivani vastupidav raam koos klassikalise buklee kattekangaga annavad sellele feminiinse ning majesteetliku mulje.

Rico sarja diivan ja tugitool on vastupidav ja trendikalt kurvika vormiga. Pildil on ka Arum sarja põrndalamp

Arum sarja valgustid on kui loodud pehme sumeda valguse loomiseks. Sarjas on seina-, laua- ja põrandalamp, mille mustast marmorist jalg tasakaalustab elegantselt õhulist lehekujulist kuplit.

Arum valgustite sari on elegantselt monokroomne ja õhulise disainiga

Uus Distinct abilaud on inspireeritud jaapani minimalismist, olles kooslus komplekssetest struktuuridest, mis põhinevad vaid ühel elemendil. See akrüülkivist laud püüab pilke ka oma unikaalsete värvide ja tekstuuridega.

 

Jaapani minimalistlikust esteetikast inspireeritud abilaud on kui mitmetasandiline skulptuur


Köök – kodu süda

 Köök on kodu süda – see on koht, kus veedetakse koos aega, kokatakse ja kogunetakse ümber laua, et nautida toitu ja seltskonda. Kõige selle juures ei ole üldse väheoluline, millised on kööginõud ja aksessuaarid. ferm LIVINGu auhinnatud puhutud klaasist Ripple Glass karahvinid, joogi- ja shampanjaklaasid on nüüd saadaval ka suitsuklaasist versioonina, mis on elegantsed kaaslased nii igapäevasel kui ka pidulikumal söömaajal.

Ajatud ja elegantsed suitsuklaasist Ripple Glass klaasnõud on iga laua uhkuseks


Toataimed ja kodutekstiilid annavad ruumile viimase lihvi

ferm LIVING on tooteid luues võtnud fookusesse ka toataimed, mis lisavad ruumile elu ja dünaamilisust, kuid mis dekoratiivsuse kõrval mõjuvad ka rahustavalt ja puhastavad õhku. Kauni žestina igale kodule esitleb ferm LIVING uut Hourglass sarja, kuhu kuuluvad volüümikad metallist lillepotid, mis moodustavad ühtse ansambli ning mida saab kasutada mõlemat pidi. Hourglass sobib kasutamiseks ka õues.

Volüümika vormiga Hourglass lillepotte saab kasutada mõlemat pidi

Ruumis aitavad meeleolu luua Plant Box taimekastid, mida peatselt müügile tulevad lisad – raamatueraldaja, karp ja lillepotihoidja – veelgi multifunktsionaalsemaks muudavad.

Populaarsed Plant Box taimekastid