fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel taas Disainiööl

On Disainiöö festivali aeg! Hea meel on teatada, et ELKE Mööbel on 10-16. septembril toimuval XIII Tallinna Disainiöö Festivalil taas satelliidina esindatud. 

Neljapäeval, 13. septembril kutsuvad ELKE Mööbel ja Taani disainmööbli tootja HAY kõiki huvilisi ELKE Mööbli kodusisustussalongi kuulama HAY mööbliesemete edulugusid. HAY jagab istemööbli näitel ettevõtte kogemusi koostööst disaineritega toodete loomisel ja vanema disainiklassika taaselustamisel. Üheks näiteks on uus Élémentaire tool, mille taga on disainimaailma kuumad nimed – vennad Ronan ja Erwan Bouroullec.

Paljude tippdisaineritega koostööd tegeva HAY tooted on pälvinud rohkelt auhindu ning mitmed kuuluvad disainimuuseumite püsikollektsioonidesse.

HAY ettekannet saab kuulata 13. septembril algusega kl 16 ELKE Mööbli kodusisustussalongis (Tedre 55, Tallinn). Huvilistel palume kindlasti oma tulekust eelnevalt märku anda meilile elke@elkemoobel.ee

Reedel ja laupäeval, 14. kuni 15. septembril oleme oma kõige lemmikumate sisustustoodetega Alexela kontserdimajas toimuval Disainitänaval. Võtame kaasa palju aksessuaare HAYlt, Muutolt, ferm LIVINGult, LIND DNAlt, Design Lettersilt, uudisena ka aidalt ja paljudelt teistelt. P.S. Nii mõnedki lemmikud tulevad Disainitänaval müügile Disainiöö erihinnaga!