fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel tõi müügile Hispaania mööblitootja Treku tooted

ELKE Mööbel hakkas Eestis pakkuma uuendusmeelse Hispaania mööblitootja Treku tooteid. Treku toodab minimalistlikku joonega mööblit, mida saab komplekteerida vastavalt enda eelistustele. Valikust leiab puhveteid, kummuteid, riiuleid, kappe, telerialuseid, praktilisi söögi- ja kohvilaudu.

1947. aastal loodud Muebles Treku on Hispaania üks juhtivaid mööblitootjaid, mille toodete disainis annavad ühtviisi tooni modernne minimalism kui ka nostalgilised retrojooned.

Treku suureks eeliseks teiste sarnase mööblivalikuga tootjate ees on võimalus muuta mööbel just enda soovidele ja vajadustele vastavaks. Näiteks on võimalik valida erinevate suuruste, materjalide ja viimistluste vahel. Kappide ja puhvetite puhul saab valida meelepärase kesta ja sisu, sobivaid uksi ning uksenuppe.

Tänu isikupärasele disainile sobib Treku mööbel erinevatesse interjööridesse. Tooteid saab sobitada modernsesse interjööri, kuid samas saab mööblit kokku panna selliselt, et see sulanduks ideaalselt retrovõtmes sisekujundusega.

TRE_AISE          TRE_AURA