fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel tõi müügile ajatud string® riiulid

ELKE Mööbli valikusse lisandusid disainiikooni staatust nautivad legendaarsed string® riiulid. Riiuleid muudab eriliseks nende lihtne ja ajatu disain ning geniaalne kombineerimisvõimalus, mis muudab need sobivaks mistahes ruumile.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul on string® riiulite populaarsuse taga mitu põhjust. „Riiuleid on väga lihtne kokku panna ja neid saab vähese vaevaga ümber tõsta. Erineva sügavusega riiulite mooduleid saab omavahel kombineerida ning riiulit saab kõikidesse suundadesse laiendada. Kõik see muudab string® riiulid väga funktsionaalseks, sest nad arvestavad maksimaalselt ruumiga ning sobituvad oma tagasihoidliku ja ajatu disainiga mistahes interjööri,“ räägib Siigur.

string® riiulisüsteemide autoriks on rootsi arhitekt ja disainer Nils Strinning, kellele andis esimese riiuli tootmiseks 1949. aastal tõuke Bonnieri kirjastus. Nimelt otsustas kirjastus, et kui ärgitada rootslasi rohkem raamatuid ostma, peaks neil olema ka üks korralik riiul raamatute hoidmiseks. Seetõttu korraldaski Bonnier konkursi, mille eesmärgiks oli leida praktiline, taskukohane ja kergelt kokkupandav raamaturiiul. string® riiul pälvis konkursil esikoha.

string® riiuleid toodab Rootsi mööblitootja String Furniture. Lisaks riiulisüsteemidele kuulub tootevalikusse kontorisse mõeldud mööbel, mille seast leiab ka reguleeritava kõrgusega kontorilauad.

string1    string7

string5   string4   STRING KIDS