fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel aitas sisustada Ramirent Shared Services ASi kontori Tallinnas

ELKE Mööbel aitas sisustada Ramirent Shared Services ASi Tallinna kontoris uue ilme saanud puhkenurgad ja nõupidamisruumid. Sisearhitektuuri autoriteks on Anu Põime ja Reet Põime (Arhitektuuribüroo Studio 3).

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul oli toodete valikul osaliselt aluseks Ramirendi korporatiivne stiilijuhis, kuid teisalt seadis toodetele ja materjalidele mõõtmelised raamid olemasolev ruum.

Siiguri sõnul on büroo kujundamisel oluline ruumiliselt kaasa aidata tööprotsessi paremale kulgemisele. „Lisaks sellele ootavad kontoris pikki tööpäevi veetvad inimesed üha enam ka toredat ja mõtteid puhastavat puhkeala. Samuti on oluline kontorisse siseneval külalisel tajuda koheselt firma stiili ja meeldivat ruumilist tervitust. Kõiki neid põhimõtteid on Ramirendi kontoris tehtud lahendus ka järginud,“ selgitab Siigur.

Ramirendi kontoris on mitmel pool kasutusse võetud mobiilne mööbel, mis täidab mitu ülesannet ja mida on võimalik mugavalt büroos vajadusel ringi liigutada. „Üheks selliseks on lauake Tool Rootsi tootjalt Offecct – see on kontoris ümber tõstmiseks väike ja kerge, kuid samas piisavalt suur, et sellel arvutiga kiirelt tööd teha või kohvitassi ja ajakirja toetada,“ räägib Siigur.

Mobiilse mööbli heaks näiteks on ka Taani tootja Softline’i toodetega kujundatud puhkenurk, mis toimib sõltuvalt soovidest ja vajadustest nii lõõgastumiseks kui ka vabas vormis koosolekute pidamiseks. Puhkenurka lisab mängulisust sama tootja kiik.

Erilahendustest saab esile tuua nõupidamisruumide konverentsilauad Itaalia tootjalt Arper. „Tavapäraselt koosnevad pikemad lauad moodulitest,“ räägib Siigur. „Ramirendile tarnitud laudade plaadid muudab eriliseks nende suurus – need on ühes tükis pikkusega 3,2 meetrit. Seetõttu tuli transportimisele loominguliselt läheneda. Näiteks tuli kontorihoone lifti ära mahtumiseks eemaldada ajutiselt lifti lagi.“

Lisaks juba mainitud mööblitootjatele on Ramirendi kontoris esindatud ka Johanson, Actiu, Famo ja Ton.

Vaata veel fotosid siit.

* Interjöörifotode autoriks on Andres Treial.