fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Disainiöö ja Disainioksjon tulevad taas!

Septembri viimane nädal on Disainiöö festivali päralt – XII Tallinna Disainiöö Festival toimub sel aastal 25.09.-01.10.2017. Hea meel on teatada, et ka ELKE Mööbel on sel aastal taas uhke satelliidina festivalist osa võtmas.

Kolmapäeval, 27. septembri pärastlõunal külastab koostöös Taani disainibrändi HAYga ELKE Mööbli kodusisustussalongi kaasaja Taani suurim disainiklassik Boris Berlin. Oma 40-aastase töökogemuse jooksul on  ta loonud arvukalt töid kõigile Taani sisustubrändide suurnimedele nagu HAY, Muuto, Gubi, Lightyears, Menu, Normann Copenhagen jt. Seetõttu leiab rohkelt tema disaine ka meie valikust, nt toolid Soft Edge, NobodyFiber, Gubi 2DGubi 3D, valgustid Under The Bell, Calabash, Dancing Pendant, jpt.

Berlini tööd on esindatud disainimuuseumite kollektsioonidest üle maailma. Ta on pälvinud Kuninglikult Taani Kunstiakadeemialt Thorvald Bindesbøll medali teenete eest rakenduskunsti ja tootedisaini valdkondades. Täna on Berlin Kopenhaagenis asuva disainibüroo Iskos-Berlin kaasasutaja ja disainer.

Berlini ettekannet loometööst ja valikutest saab kuulata 27. septembril algusega kl 16 ELKE Mööbli kodusisustussalongis (Tedre 55, Tallinn). Lisainfo ja registreerimine: elke@elkemoobel.ee

Reedel, 29. septembril leiab taas aset heategevuslik Disainioksjon, kuhu oleme sel aastal välja pannud kaks erilist disainipärli – Boris Berlini poolt HAYle loodud Nobody ja Little Nobody toolid (väärtused 529€ ja 135€, alghinnaks oksjonil 0€). Toolid teeb eriliseks see, et nad on valmistatud ühes tükis ja materjaliks on 100% ulatuses taaskasutatud plastikust valmistatud vilt.

Reedest pühapäevani, 29. septembrist 1. oktoobrini oleme oma kõige lemmikumate sisustustoodetega Noblesseneri valukojas toimuval Disainitänaval.

Boris Berlin HAYle loodud Soft Edge tooliga

Disainioksjonil alghinnaga 0€ müügile tulevad HAY Nobody ja Little Nobody toolid