fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

ELKE Mööbel avas kontorite ja avalike ruumide sisustussalongi

ELKE Mööbel avas uue kontorite ja avalike ruumide sisustussalongi, mille väljapanekust leiab töö- ja koosolekulaudu, toole, valgusteid, akustilisi tooteid, puhkenurgalahendusi ja erinevaid kontoriaksessuaare.

Senine ELKE Mööbli salong on muutunud kodusalongiks, kust leiab kõik vajaliku kodu sisustamiseks.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul tekkis vajadus uue esinduse avamiseks soovist eraldada kodu- ja ärikliendile suunatud tooted. „Tänu kahele eraldiseisvale salongile saame mõlema suuna tootevalikut suurendada. Näiteks on kodusalongi lisandunud tooteid Taani kodutoodete brändilt Bolia ja laienenud on ka aksessuaaride, sh nõude valik,“ räägib Siigur.

Uues salongis on eraldi tähelepanu akustilistel toodetel. „Järjest enam ettevõtteid eelistab kontoripinna omamise asemel ruume rentida ja need võimalikult minimaalsete kuludega endale sobivaks teha. Sellisel juhul on avatud kontoris heli reguleerivad akustilised tooted väga heaks lahenduseks,“ räägib Siigur.

Väljapanekust leiab lisaks erinevatele seina- ja lauapaneelidele näiteks töölauaga integreeritud paneele, lisaks ka spetsiaalseid helisummutavate omadustega tugitoole ning riiuleid.

Kontori ja avaliku ruumi sisustussalong asub aadressil Rästa 18, Tallinn; kodusisustussalongi leiab aadressilt Tedre 55, Tallinn. Salongid on juurdepääsetavad Sõpruse puiesteelt ning asetsevad kõrvuti majades.

Fotode autor on Andres Treial.

p_2751

p_2776

   p_2788