fbpx

Aitäh kirjutamast, Teie sõnum on meie poole teel! Vastame Teile peatselt.

Lugege meie tegemistest Facebookis ja Instagramis:

Tellige tooteuudised ning pakkumised uudiskirjana siin:

Tagasi uudiste lehele

Aastat kokkuvõtvas ETV telesaates näeb disainiikoone

30. detsembri õhtul läheb ETV-s eetrisse 2013. aastat kokkuvõttev saade „Lennud unes ja ilmsi 2013“, mille sisustas istemööbliga ELKE Mööbel. Disainiikoonidest näeb saates legendaarseid, 1958. aastal Kopenhaageni Radisson SAS hotellile Arne Jacobseni disainitud tugitoole „The Egg“ ja „The Swan“ taani tootjalt Fritz Hansen, ning Alvar Aalto 1959. aastal loodud põrandavalgusteid soome tootjalt Artek.

Tallinna Lennusadamas salvestatud saates on lisaks juba mainitud disainiikoonidele esindatud teiste seas ka rootsi tootja Offecct tugitoolid Netframe, Palma ja Oyster Low, sama tootja laud Grip, belgia tootja Belux LED-valgusti U-TURN, taani tootja Muuto diivan Rest, itaalia tootja Arper tugitool Catifa 80 ja biokamin EcoSmart Fire.

Saates „Lennud unes ja ilmsi 2013“ vestleb Margus Saar külalistega tehtust ja tegemata jäänust, olnust ning unistustest. Muusikalise poole eest hoolitsevad teiste seas Riho Sibul, Liisi Koikson, Teele Viira ja Andero Ermel. Samuti antakse telesaates üle ka Eesti Rahvusringhäälingu auhind „Aasta tegu 2013“.

Lennud_The_Egg_The_Swan_EcoSmart_kamin