Musta Reede nädal ELKE Mööblis

KAUAOODATUD MUSTA REEDE NÄDAL ON KOHAL! 22. novembrist kuni 27. novembrini kehtib ELKE Mööbli sisustussalongis ja e-poes kõikidele HAY, Muuto, String, Actiu, Interstuhli ja Woudi toodetele -15% allahindlus!

Valikust leiab väga laia valiku mööbliesemeid koju ja kontorisse, samuti rohkelt erinevaid valgusteid ning sisustusaksessuaare.

Musta Reede Nädala eripakkumine kehtib nimetatud brändide laoseisus olevatele kogustele ning laieneb ka tellimustele.

Püsikliendile lisandub täiendavalt -5% püsikliendisoodustus.

Tule tutvu toodetega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides või vaata tooteid e-poest:Taani tootja HAY pakub väga laia mööbli, valgustite ja aksessuaaride valikut, mille seast leiab kõik vajaliku kodude, kontorite ja avalike ruumide sisustamiseks. Vaata HAY valikut SIIN.

Quilton diivan, Bias vaip, DLM ja Tray abilauad / HAY

Mags Soft Low diivan, Moire Kelim vaip, Bella ja Tray abilauad, Bernard tugitool / HAY


Rootsi mööblitootja STRING FURNITURE kõige tuntum toode on String riiul, mille muudab eriliseks lihtne ja ajatu disain ning geniaalne kombineerimisvõimalus. Vaata STRINGi valikut SIIN.

Moodulitest koosnev elutuppa loodud String riiulilahendus / String

Moodulitest koosnev esikusse loodud String riiulilahendus / String


ACTIU on väga laia tootevalikuga kontorimööbli tootja Hispaaniast, mille valikust leiab kõike, mida väikses ja suures kontoris vaja läheb - seal hulgas mööblit tööruumidesse, vastuvõtu- ja puhkealadele, nõupidamisruumidesse jne. Tutvu ACTIU valikuga SIIN.

Talent 500 töölaud, TNK Flex töötool, Whass tool, Badminton akustiline tugitool ja Mobile sahtliboks / Actiu 

Efit töötoolid, kõrgusreguleeritavad Mobility paarislauad ja Bend diivanimoodulid / Actiu


Taani sisustusbränd WOUD loob ajatuid ja karge disainiga tooteid, mis sünnivad armastusest detailide ja esteetilisuse vastu. Valikust leiab mööbliesemeid, valgusteid ja aksessuaare. Vaata WOUDi tooteid SIIN.

Lu rippvalgustid, Tree laud ja Frame toolid / WOUD

Utility riiul ja Hoop seinanagi / WOUD


Skandinaavialikult puhta ja värske disainiga Taani disainibrändi MUUTO valikus on mööbel, valgustid ja mitmesugused aksessuaarid, mis sobivad ühtmoodi hästi kodudesse, kontoritesse ja avalikkesse ruumidesse. Tutvu MUUTO valikuga SIIN.

Fiber toolid, 70/70 laud, Rime rippvalgusti ja Enfold kummut / Muuto

70/70 laud, Cover toolid, Flow serveerimiskäru, Strand rippvalgusti ja Kink vaas / Muuto


INTERSTUHL on Saksamaalt pärit Euroopa üks suurimatest kontorisse mõeldud istemööbli tootjatest, mille lipulaevadeks on disainilt, funktsionaalsuselt, ergonoomilisuselt ja tehniliselt perfektsuseni viimistletud töötoolid. Vaata INTERSTUHLi valikut SIIN.

EVERYis1 töötoolid, UPis1 tasakaalutoolid / Interstuhl

UPis1 tasakaalutoolid / Interstuhl


Tagasi blogipostituste avalehele